Kenton Manolya Puding Yorum / Kullanıcı Yorumları

Merhaba arkadaşlar, bugün büyük bir merakla satın aldığım bir üründen bahsedeceğim. A101 marketlerinde gezerken görüyordum ama satın almaya cesaret edemiyordum. Çünkü bu bir tatlı ve bizim evde çok sık yaptığımız bir tatlı. Kenton Manolya Puding indirimli fiyatıyla beni biraz cezbetti. Eğer yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 5 TL civarında olması gerekiyor. Yani en azından ben satın aldığım sırada fiyatı bu şekildeydi.

Kenton Manolya Puding
Kenton Manolya Puding

Kenton Manolya Puding dört kişilik. Yani bir paketten 4 porsiyon çıkıyor.

Kenton Manolya Puding
Kenton Manolya Puding

Kenton Manolya Puding arkasında tarifi yazıyor. Yapımı normal Magnolia ile aynı. Sadece herşey hazır içinde. Hatta bisküvi tozu bile hazır. Bir meyve yok. İstediğiniz meyve ile şenlendirebilirsiniz tarifi.

Kenton Manolya Puding
Kenton Manolya Puding

İçinde 1 paket puding, 1 paket toz krema, 1 paket de toz bisküvi var. Bize karıştırmak kalıyor. Pudingi pişirip soğutmaya bırakıyoruz, soğuduktan sonra toz kremayı ekleyip karıştırıyoruz. Sıra geliyor süslemeye. Kenton Manolya Puding hayal gücünüzle şenlensin.

Kenton Manolya Puding
Kenton Manolya Puding

Şansıma, ben denerken evde meyve olarak sadece bir tane olgun muz vardı. Ayrıca benim kaselerim çok büyük olduğu için sadece üç kase çıktı. Yani bu paket dört porsiyon ama dört küçük porsiyon. Aslında kaselerim çok büyük değil ama bu paket için büyük kaçtılar demek ki. Tadı lezzetli ama yine de kesinlikle bir ev yapımı gibi değil. Manolya puding zaten yapımı kolay bir tatlı. Evde de kolaylıkla tek başınıza hazırlayabilirsiniz. Ama benim gibi tembel ve risk almak istemeyen biri iseniz bu ürün yeterince sizi tatmin edecektir.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe