Jumiso All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum

Bu Jumiso serum nedense c vitamini diye biliniyor. Kendisini c vitamini serumu olarak tanımlamak ne kadar doğru bilemiyorum. Ürünün çok büyük bir kısmını vitamini ağacı suyu diye bir içerik oluşturuyor. Bu nedenle de ürün içerisinde pek çok vitamini barındırıyor. İçinde Niacinamide olması da dikkatimi çekti.

Ben minik boyunu satın almıştım. Şişe minicik ve zaten yarısına dek dolu. Sadece 1 hafta kullanabildim. İçini kazımak zorunda kaldım 1 hafta yetmesi için. Elbette bu kadar kısa sürede etkileri hakkında konuşmam imkansız. Bir etki de görmedim zaten bu sürede. En azından ill etapta sivilce yaptı mı, nem veriyor mu, cildimi tahriş edecek mi, yağlı mı… Bunları görmüş olurum diye düşündüm.

Jumiso jel kıvamında. Az bir ürün tüm yüzüme yetmiyor, elime biraz fazlaca alsam ancak öyle rahat ederim. Nem verdiğini iddia edenler vardı ama en ufak nem vermedi. Üstelik cildimi gerdi. Başladığımda cildim hassastı. Ne zaman kullansam azıcık yanma hissettim. Bu serumdan mı cildimden mi bilemiyorum.

Öyle büyük leke sorunlarınız varsa bence sizin ürününüz bu değil. Şöyle genel bir bakım, aydınlık isteyen kişileri daha çok memnun edeceğini düşünüyorum. Tabi uzun süre denemedim ama en azından içeriğe bakınca kendisi benim gözümde ancak yardımcı bir ürün. Fiyatı şu anda 289 tl imiş. Daha güçlü ve sorunuma odaklı bir ürüne bu parayı harcamayı tercih ederim. Bu tarz ürünler başlangıçta güzel gelir, yüzümü açtı derim ama zamanla sıkar beni. O nedenle muhtemelen şimdilik tam boyunu almam. Belki şikayetçi olduğum sorunlarımı çözersem devam etmek amaçlı kullanabilirim. Kısaca ürünün özellikleri aydınlık ve dengeli bir cilt tonu sağlamak. Ancak kendi cildim için bu içeriğin şimdilik yeterli olacağını düşünmüyorum.

Yazar

Yorum Yaz