Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30

Juice Beauty ürünleri içerikleri nedeniyle dikkatimi oldukça çekiyordu. Spf30 içeren cc kremini denemek için satın aldım. Çok beğenince bol bol yedekledim hatta. Hadi biraz bu üründen bahsedelim.

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30 kesinlikle kuru cilt ürünü. Yağlı ciltler bence kör alış almasın. Hele yazın, benim gibi kuru bir cilt için oldukça yoğun bir yapıya sahipti. Buna rağmen asla yağ bezesi yapmadı. Genelde bu tarz ürünler bende yağ bezesi yapabiliyor. Ama şükürler olsun yapmadı. Kendisini 2 parmak kuralına göre kullanırsanız zorluyor. Ama klasik cc krem gibi sürerseniz kuru ciltli arkadaşlar oldukça konforlu şekilde kullanabilir. Ben alırken güneş kremi niyetine almıştım. O nedenle 2 parmak kuralına göre de kullandım. Ama evet çok zorlandım. Yüzümde ağırlık hissettim. Sonra vazgeçip normal cc krem niyetine kullandım. Hiç sorun yaşamadım.

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30 pek çok renk seçeneğine sahip. Bende Naturel Glow rengi var. En açık rengi. Çok beyaz tenler için ideal. Ben çok beyaz tenli değilim ama yine de sırıtmadı. Güzelce bütünleşti. Sırıtmadan kullandım. Cildimi oldukça beyaz gösterdi. Ama böyle ruh gibi değil. Sanki ben kendim bu kadar beyaz tenliymişim gibi.

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30

Peki Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30 göz yakıyor mu? Evet malesef gözüme değince gözümde yanma yaptığını farkettim. Ama gözüme girmedikçe sorun yaşamadım. Cildimi daha beyaz, canlı, nemli gösterdiği için ben severek kullandım. Kör alış almaya uygundur diyemem. Herkesin kesin seveceği bir ürün değil. Ton-up kremler gibi bir yapısı var. Belki biraz daha yağlısı.

Juice Beauty Stem Cellular CC Cream SPF30
Yazar

Yorum Yaz