JANE IREDALE THINK PINK PALET

Merhaba kızlar, bu benim tek Jane Iredale ürünüm. O yüzden anlatırken çok heyecanlıyım 🙂  Pembe far sevenler kesinlikle buraya bakmalı. Pigmentasyonun harika olduğu pembeler bunlar.
JANE IREDALE THINK PINK PALETJane iredale think pink


Keşke içinde daha çok renk olsa idi. Bu pigmentasyonu bulmuşken daha çok rengin beraber olmasını isterdim.
JANE IREDALE THINK PINK PALETJane iradele think pink
Evet renkler de bunlar. Renkler çok değişik değil bence. Hani çok aa harika çok farklı renk değiller. O nedenle uygularken başka paletlerden renk kullanmayı uygun görüyorum. Kalıcılık ve pigmentasyon bence süper. Bu paletle uyguladığım bir makyajı sizinle paylaşmak istedim.
JANE IREDALE THINK PINK PALETJane iredale think pink
Bu makyajda paletin orta renkli olan pembesini göz kapağının crease bölgesine getirmeden sürdüm. Crease bölgesine paletin en koyu rengini uyguladım. Sonra üzerine başka mat bir kahve uyguladım. Koyu bir kahve. Uygulamayı mac 217 fırça ile yaptım. Böylece daha hoş durdu. Göz pınarlarına ise paletin en açık rengini uyguladım. Bu kadar basit ve kısa. Alt kirpik diplerine ise 217 fırçanın ucunda kalan pembe kahve karışımı rengi kondurdum. Bu palet elden çıkarmak istediğim ürünlerden biri idi. Çünkü pembe hiç tarzım değil. Ama bilemedim şimdi. Mat kahve ile duruşunu sevdim.
Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe