Insight Yağlı Saçlar İçin Dengeleyici Şampuan

Merhaba arkadaşlar, bugün Insight şampuanları duymayan kaldı mı? Yağlı saçlı olduğum için Insight Yağlı Saçlar İçin Dengeleyici Şampuan benim tercihim oldu. Temiz içerik iddiası ile piyasaya giren marka uygun fiyatı ile de denenmeyi hak ediyor bence.

guzellik bloglari
Insight Yağlı Saçlar İçin Dengeleyici Şampuan


Kocaman ve pompalı şişesi ile aile boyu bir şampuan adeta. 😉 Tam 500 ml ve fiyatı 35 Tl. Aslında bu ebatta, bu iddialarda olan ürünler genelde çok pahalıya satılır. O nedenle fiyatı hoşuma gitti. Ebatı nedeni ile de uzun süre kullanıma uygun.

guzellik bloglari
Insight Yağlı Saçlar İçin Dengeleyici Şampuan

Yorumsuz bir şekilde içerik kısmını da sizinle paylaşmak istiyorum. Paraben, sls, sles gibi namı almış yürümüş içerikleri içermediğini söylemiş. O zaman içerdiklerini de ben paylaşayım.
Performansı hakkında konuşmak gerekirse saçlarım ince telli, çok yağlı ve kepek sorunum var. Şampuan kokusu ile de banyoda içimi açtı. Aşırı yağlanan saçlarımı bu kadar geç yağlandıran başka şampuan kullanmadım sanırım. O konuda çok çok sevdim. Ama maalesef kepek sorunumu arttırdı. O nedenle kullanmayı yarıda bıraktım. Çok zor kontrol altına aldığım kepek sorunumu yeniden azdırması benim ürünü bırakmam için yeterli bir sebep. Kepek sorununuz yoksa bence deneyin derim. Saçlarımı çok sertleştirmedi ama yine de saç kremi kullanmak durumunda kaldım. Çünkü saçlarım çok birbirine giriyor ve zor taranıyor. Bu durumu göze alamadım ve her seferinde saç kremi kullandım.

guzellik bloglari

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe