Innova Terracota

Merhaba arkadaşlar, 

#guzelligimizannemizden etkinliğinde Innova bize harika bir paket hazırlamıştı. İçinde bir de bu Innova Terracota Pudra çıktı. Pudra mı bronzer mı allık mı? Ne desem bilemedim açıkçası. Bende olan 01 rengi ama oldukça koyu bronz turuncu bir renk.

makyaj blogu
Innova Terracota

Bombeli bir şeffaf ambalaj içerisinde ve üzerinde bulunan yazılar kolayca siliniyor. Ama yine de ağır ve şık olduğunu söyleyebilirim.

makyaj blogu
Innova Terracota

 Ürünün arkasına bakınca markanın 1982 yılından beri bizimle olduğunu görüyoruz. Ben de eskiden beri bilirim ve kullanırım bu markayı.

makyaj blogu
Innova Terracota

 Açıkcası ürünün ne amaçla üretildiğini anlamadım. Klasik bir pudra değil de allık ya bronzer diye üretildiğini tahmin ediyorum. Çünkü bir hayli koyu ve turuncu bir allık. Islak ve kuru kullanıma uygun bu ürün kullan kullan bitmeyecek cinsten bir ürün. Tüm yüze uygulayacak kimse olacağını sanmıyorum. Rengi nedeniyle bronzer olarak değil ama allık olarak kullananlar olabilir. Ama her ten rengine de uyabileceğini sanmıyorum.

makyaj blogu
Innova Terracota

 Ben yapısını sevdim çok. Keşke aynı yapıda transparan ya da ten rengime uyanı da olsa. Bu rengi ile ancak allık olarak kullandım ama riskli bir renk oldu. Sık kıllı olmayan fırçalar tercih edilebilir kullanırken. İçinde hafif ışıltılar olmasına rağmen yüzümde belli olmuyor. Özellikle göz makyajlarında severek kullandığımı söylemek isterim.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe