Inglot Jel Eyeliner

Merhaba arkadaşlar,
Artık bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama Inglot yeniden ülkemizde. Nişantaşı City’s den sonra Mall of İstanbul da yerini açtı. Markanın en sevilen ve bilinen ürünlerini merak edenler elbette vardır. O zaman çok meşhur jel eyelinerlarından söz etmemek olmaz.

makyaj blogu
Inglot Jel Eyeliner

Bende sadece iki rengi Inglot jel eyelinerların. 89 ve 77 rengi.77 rengi meşhur siyah eyelinerı ama herkes 89 numarasını bilmeyebilir. 89 ise taupe alttonlu bir kahve diyebilirim.
Eyelinerın yapısı inanılmaz yumuşak, sürmek ciddi ciddi büyük keyif veriyor. Adeta yağ gibi kayıyor. 77 numarası tek hamlede o simsiyah rengini verirken maalesef 89 için aynısını söylemem mümkün değil.

kozmetik blogu
Inglot Jel Eyeliner

Kullandığım tüm jel eyelinerlar cam kavanozda iken Inglot cam değil. Oldukça hafif ve adi hissi veren bir ambalajı var. Pek çok kişi kurumasından şikayetçi ama bende kuruma olmadı. Zaten kuruma olsa bile Inglot mağazalarında satılan Duraline isimli üründen bir damla damlatmak yeterli. Eskisinden de güzel oluyor yapısı.

guzellik bloglari
Inglot Jel Eyeliner

Bu eyelinerlar bende hiç akma yapmadı ama bazı arkadaşlarımdan çok aktı. O nedenle denemeden almayın derim. 89 numaralı rengi ise eyeliner olarak kullanmak pek verimli olmayabilir. Rengini tek sürüşte vermediği gibi boz bir kahve ve eyeliner olarak değil ama baz ve ya krem far olarak daha şık. Ben eyeliner gibi sürüp dağıtınca ortaya çıkan görüntüye hastayım 🙂

Inglot fırçalar hakkında paylaştığım yazıma bu linkten ulaşmak mümkün.

                                      guzellik bloglari

3 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe