ILLAMASQUA DIXIE KREM ALLIK


Merhaba arkadaşlar,  bir krem allık yazısı daha gelsin dedim. Bu markayı İnstagramda sık sık görüyor, kalıcılığı ile ilgili övgüler aldığını farkediyor idim. Benim de en büyük sıkıntım kalıcılık olduğu için denemek için sabırsızlanıyor idim.
ILLAMASQUA DIXIE KREM ALLIK


Kabı farklı olsa da, ele alındığında kaliteli bir his uyandırmıyor. Biraz ağırlık beklerdim tabii. Resmi sitesinde fiyatlarına baktım. Hiç de ucuz sayılmaz ürünleri.
ILLAMASQUA DIXIE KREM ALLIK

Yine de dikkat çekici bir ambalaj yapmışlar. Ülkemizde satılmadığı için ben de İnstagram sayesinde kavuştum kendisine. Bu çok kalıcı diye övülen markayı ben de denemeli idim.
ILLAMASQUA DIXIE KREM ALLIK

Bende ki rengi dixie bu şekilde. Her tene uyabilecek, güzel bir renk. Yapı kıvam olarak Mac krem allıklardan daha farklı gelmediler bana. Kalıcılık olarak ise maalesef bana uymadı. Bende kalıcı olmayan bir allık oldu 🙁 Ne ümitlerle aldım ama kısmet değilmiş.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe