Merhaba arkadaşlar, Histomer Sensitive Skin Spf 50 Güneş Kremi bugün konuğumuz olsun. Kendisini Trendyol’dan satın aldım. Şu anda ben bu yazıyı yazarken indirimsiz fiyatı 420 Tl. Ancak indirimlerde 320 Tl civarına alınabiliyor.

Histomer Sensitive Skin Spf 50 Güneş Kremi

Histomer Sensitive Skin Spf 50 Güneş Kremi 200 ml gramajı, yeni nesil filtreleri ile oldukça cezbedici gelmişti bana. Pek çok kişiye de öyle gelmiştir bence. Üstelik SPF 50 + oluşu da cabası. Doğal olarak hele de yazın güneşten korunma konusunda hassas olanların dikkatini çekecek bir ürün.

Histomer Sensitive Skin Spf 50 Güneş Kremi

Histomer Sensitive Skin Spf 50 Güneş Kremi oldukça yoğun bir yapıya sahip. Hani böyle süreyim, cildim emsin, konforlu bir bir kullanım olsun beklentisi ile almayın bence. Şahsıma sorarsanız ancak kuru ciltlere önerebilirim. Bu yaz ben çok kuru ciltli değildim. Beni oldukça yordu. 2 parmak kuralına göre uygulamak yürek ister. Biliyorsunuz, son zamanlarda 2 parmak kuralı popüler oldu. Doğal olarak her güneş kremini önce böyle deniyoruz. Yani boynumuz ve yüzümüz için 2 parmağımız boyunca güneş kremi alıyoruz. Ve hem yüze hem boyna yediriyoruz. Bu yöntem özellikle yoğun yapılı güneş kremlerinin kullanımını iyice zorlaştırıyor. Bu üründe de aynısını yaşadım. Kuru ciltli olduğum için bu yöntemi cildim biraz olsun kaldırıyordu ve idare ediyordum. Ancak gözümü yakması hoş olmadı. Alerjik gözlerimi azıcık kaşımaya gelmiyor. Hemen gözüme bulaşıp canımı yakıyordu. Fiyatına, gramajına, içeriğine rağmen yeniden alacağım bir güneş kremi değil kendisi.

Yazar

Yorum Yaz