Hermes Un Jardin En Mediterrane

Hermes Un Jardin En Mediterranee

Kendisi ilk aşık olduğum Hermes parfümü olur. Toit ile sonradan tanıştım. Toit ile bunun arasında hala gidip gelirim. Ama bunu nasıl sevdi isem ev bu koku ile dolu.

Hermes Un Jardin En Mediterranee kesinlikle unisex bir koku. Erkeğe de tadına da tam ayarında yakışıyor. Ben kendisini çok fresh diye tanımlıyorum. Ama çok ağır diyen arkadaşlarım da oldu. Hatta leş kokuları yüzünden yanına yaklaşmadığım, inanılmaz ağır kokular kullanan arkadaşlarımdan buna ağır diyenler oldu. Resmen dumur oldum. Tenimde öyle taze bir koku ki. Yeşil yeşil, dalga dalga, mis mis, rüzgar rüzgar… Hal böyle olunca gidin kör alış yapın diyemem.

Hermes Un Jardin En Mediterranee koklayınca ilk aklıma yaprak geliyor. Ama kendisinden acı biber kokusu alanlar da var. Asla o acı biberi alamıyorum. Bilemedim. Çok değişik, üzerinde konuşulması gereken bir koku.

Kalıcılık olarak tenimde efsane. Bahçe serisi bence fiyatjna göre rezil bir kalıcılığa sahip. 😂 Ama Hermes Un Jardin En Mediterranee onlardan sonra bana ilaç gibi geliyor. Gün boyu burnuma geliyor. Başkası kokuyu almasa da olur. Ben kendim için sıkıyorum. Gözümü kapatıp koklayınca huzur buluyorum. Kendimi özgür hissettiriyor. Sanki şehirden uzaklaşmış gibiyim.

Yazar

Yorum Yaz