Hard Candy Eyeshadow Primer

Merhaba arkadaşlar,

Bir süre önce Instagram sayesinde tanıştığım bir arkadaş bana bu far bazını hediye etti. Bazları deneyimlemeyi çok seviyorum. Hard Candy Eyeshadow Primer yani Hard Candy Far Bazı gördüğüm en farklı far bazıydı. Silikonlu gibi değil kremsi bir yapısı vardı.

makyaj blogu
Hard Candy Eyeshadow Primer

Ürünün orjinal boyu mu bilmiyorum ama bende olan 7 ml ve kullan kullan bitmez 🙂 Açtıktan sonra 6 ay içerisinde bitmesi gerekiyor. Ancak her gün kullansam belki biter 🙂 Peki ürünün performansı nasılmış? Hemen paylaşalım.

makyaj blogu
Hard Candy Eyeshadow Primer

 Yukarıda bazlı ve bazsız görünümünü paylaştım. Farın rengini çok daha farklı bir tona çevirdi diyebilirim. Çok daha koyu ve pigmentli. Farın sürümünü pek kolaylaştırmadı. Sanırım silikonumsu bir yapısı olmadığı için. Hard Candy markasının ürünlerinin uygun fiyatlı olduğunu duymuştum. O nedenle ülkemizde satışı olsa satın alabileceğim bir ürün oldu.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe