H2O SEA MARINE SAÇ KREMİ

Merhabalar hanımlar,
Bu aralar cilt bakımı, saç bakımı ürünlerinden gidiyoruz. Umarım sıkıcı gelmiyorum. Özel ilgi alanım olunca kendimi tutamıyorum. H2O Sea Marine saç kremi merakımdan deneme boyunu almıştım. Normalde 360 ml ve 59 lira civarında. Ürünün tam boyunun görselini netten aldım.

                                         Sea Marine Collagen Conditioner

Öncelikle saç kreminin vadettiklerinden bahsetmek istiyorum.
Sea Marıne Collagen Condıtıoner: Parlak, dolgun ve kolay taranır saçlar için oluşturulmuş Sea Marine Collagen Conditioner, zengin deniz özlerinden elde edilmiş, nemlendirici bakım kremidir.
Bu vaatler benim için yeterli. Özellikle kolay taranma nedeniyle kullanıyorum saç kremini. Eğer kolay tarama işime yaramıyorsa kalsın ben daha almayayım Ürünün kullanım talimatında kökten uca uygulayıp 3-5 dakika bekletip durulayın diyor.

                    makyaj blogumakyaj blogu

Bende bulunan ml boyu denemem ve kararımı vermem için yeterli oldu. Ürün kesinlikle saçımı kolay tarama konusunda yardımcı olmadı. Nem verme, yumuşatma gibi özellikler arada bulasın. Dolgunluk verme gibi birşey hissetmedim ama ekstra bir ağırlık, sönüklük vermedi. Ürünün fiyatını düşününce bir market saç kremi kadar bile tatmin etmeyecekse uçuk fiyatı vermenin alemi ne?
Elbette tam boyunu almayı düşünmüyorum. 
Sizin önerdiğiniz güzel saç kremleri var mı? Benim favori saç kremim  Fekkai yi okumak isterseniz tık tık, favorim olan diğer saç kremi Aveda’yı okumak isterseniz de buraya tık tık
guzellik blogu
2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe