#guzelligimizannemizden ETKİNLİĞİ MACERAMIZ 3

Merhaba arkadaşlar,
Bugün katıldığımız güzel etkinlik hakkında 3. yazımı sizinle paylaşmak istiyorum.Pek çok hediye ile evimize döndük. O hediyelerden ancak bir kısmını paylaşacağım.
güzellik blogu

Note Kozmetik ürünleri şık bir makyaj çantası içinde geldi. Fondoten, malesef aşırı koyu renk olduğu için kullanamayacağım. Kalıcı kalem farlarını ve mat kalıcı rujlarını deneme imkanı buldum. Rujun yapısına ve rengine bayıldım bayıldım bayıldım. Malesef kırmızı rengi kullanmadığım için bu rujuda kullanmayacağım. Harika bir kırmızı ama benlik değil. Ancak en kısa zamanda diğer renklerini almak için sabırsızlanıyorum. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

Otacı ise sabun ve şampuan hediye etmişti. Şampuan işlem görmüş saçlar için olduğu için işlem görmüş saçları olan birinin değerlendirmesini isteyeceğim. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz. 
Pakmaya, geniş ürün yelpazesi ile bizimle beraberdi. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Pantene ise şampuan, saç kremi ve saç spreyi ile bize eşlik etti. Egzema tedavim nedeni ile bu ürünleri yorumlamayı başkasına bırakacağım. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

güzellik blogu
Derma e, uzun süredir merak ettiğim, ürünlerini satın almayı düşündüğüm bir marka. O nedenle bu hediyelere çok sevindim. Ayrıca marka o kadar hassas ki cilt tipimize uygun ürünleri özenle seçip yollamış. Markaya olan güvenim, misyonuna olan saygım arttı. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Dermalogica, bu zamana dek hangi ürününü kullandı isem beni memnun etti. Sevdiğim ürünlerin böyle seyahat boy olarak hediye gelmesi sevindirdi. Artık tatillerde de beraberiz.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Cosmed markası, dd kremi ile bizimle beraber oldu. Yüksek güneş koruma faktörü ile şimdiden kullanmak için sabırsızlanıyorum. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Gülsha ürünlerini çok merak ediyordum. Bu ürünleri bize hediye ettiğini öğrenince aşırı mutlu oldum. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

Qnet Promosyon, piyasaya yeni sunulacak olan Couleurs kozmetik ürünleri ile bizimle oldu. Açıkçası ilk deneyim olarak ürünleri sevdim.Elbette detaylı yazıları gelecek. Ümit ediyorum ki güzel ürünlerle karşımızda olacaklar.  Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Revox At Kuyruğu şampuanını bilmeyen , duymayan kalmadısanırım. Ben başka bir markadan satın almıştım. Ama bunu öne çekip ilk bunu kullanmak istiyorum. Çok beğeneni var. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Dermadolin markası ağzımı açık bıraktı. Hemen her ürününden oluşan deneme seti yolladı. Merakla kullanacağım. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Tavsiye Kanalı gümrükten yeni gelen bir ürünü hediye etti. Sararmış, yamuk yumuk tırnaklardan kurtulup, parlatanın yolunu buldum sanırım. İlk kullanımda kardeşimle ben ürünün hayranı olduk.Pille çalışan bir alet aslında. Kısa zamanda detaylı yazısı gelecek. Kendisine hayranlıkla bakıyorum. Parlatıcı kullanmadan da parlak tırnaklar mümkünmüş demek ki. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

güzellik blogu
Splat ürünlerini merak etmeme rağmen, kullandığım diş macununu seviyorum diye satın almamış idim. Deneme şansı bulduğum için mutluyum. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Strawberry , bir online kozmetik satış sitesi. Oldukça eski bir zamanların favori sitesi.Bize hazırladığı hediyelerden bana çıkan Bare Minerals maskara oldu. Malesef o denli iğrenç ve bozmuş gibi kokuyor ki kullanamayacağım. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Balmozon, ozonlanmış zeytinyağı ile ünlü bir marka. Daha evvel kokusuna rağmen başka markalardan ozon yağı kullandım. Bu markanın ozon yağını da buzdolabına koydum. Denemek çok istiyorum.Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Rossmann ise ağzımı açık bırakan paketi ile bizi çok mutlu etti. İtina ile hazırlanmış bir paket. İçinde sadece Rossmann mağazalarında satılan markaların ürünleri. Malesef kısıtlı mağaza sayısı nedeni ile markaya ulaşamayan pek çok kişi için süper bir deneme paketi oldu. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

güzellik blogu
Bebak el ve vücut kreminin ufak ve büyük boyunu yollamıştı. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Cecile markası kaş kalemi, fırça seti ve fondoten ile bizimle oldu. Malesef aşırı koyu rengi ile fondoteni kullanmam imkansız. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Dermokil in bizim için hazırladığı hediyelerden bana el ve vücut losyonu çıktı. Annem severek kullandığı için onun yorumlamasını istedim. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.
Iva Natura markası ilk kez duyduğum bir marka. Bir nemlendirici yutar olarak merakla denemek istiyorum. Çünkü temiz içerikli ürünler üretmeye yönelmiş bir marka. Marka hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Elbette ki etkinlik yazılarımız daha bitmedi. Devamı gelecek. Bizimle beraber olan her firmaya tek tek teşekkür ederim. Ürünler zaman içerisinde yorumlanıp burada olacak. #guzelligimizannemizden etiketi ile instagramdan da bizi takip etmem mümkün. 
guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe