#guzelligimizannemizden BLOGGER ETKİNLİĞİ MACERAMIZ 2

Merhaba arkadaşlar,
Bugun ki yazımda sizlerle #guzelligimizannemizden etkinliğinde yanımızda olan firmalardan bahsetmek istiyorum. Bazı firmalar bizzat kendileri gelerek firmalarını tanıttı.

rossmann turkiye

Sevgili Tuğba Hanım Rossmann‘ ı temsilen gelen çok güler yüzlü ve hoş bir hanımefendi. Bize sadece Rossmann da satılan ürünlerden oluşan çok özenli ve şık bir paket hediye etti. Paket içeriğini daha sonra paylaşağım. Rossmann pek çok güzellik market arasında en sevdiklerimden olur. Çünkü içerisi geniş, çeşit bol, sade, farklı markalara yer veren bir mağaza. Uygun fiyatlı Alman markaları da cabası. Yakında Catrice markasını ülkeye sokacaklarının müjdesini verince bizde ki mutluluk paha biçilemez. Tuğba Hanım markayı öyle nazikçe temsil etti ki bir kez daha ısındım Rossmann‘a. Tek sıkıntı çok az sayıda mağazası var. Umarım giderek mağaza sayısı artar.

campet nedir
Sevgili Rafet Bey (ki ben kendisine abi demek istiyorum) Doğanay firmasını temsilen geldi. Uzun uzun bize campet teknolojisini anlattı. Zevkle dinledik. Çok güleryüzlü, sempatik ve samimi idi. Firma olarak yaptıkları yanlışları hataları bile samimice anlattı. Hepimizi bol bol güldürdü. Sayesinde pek çoğumuz ilk kez şalgam suyunu tattık. Ürünlerinden ziyade çok sağlıklı bulduğu campet teknolojisinden söz etti. Yani plastiğin pratikliğinden, camın sağlığından yararlanmamızı sağlayan yeni nesil şişeler.Plastik şişelerin içi incecik cam, ardından da saf camla sıvanarak yapılıyor campetler. Bu teknoloji benim de çok mantığıma yattı. Çok güvenilir buldum. Israrla bu şişelerin çoğalmasını istiyorum. 

Doğanay’ın web sitesi için buraya, instagram hesabı içinse buraya tıklayabilirsiniz.

tavsiye kanalı
Tavsiye Kanalı da o gün bizi yalnız bırakmadı. Üstelik tam aradığım ama varlığından haberdar bile olmadığım bir ürünle beraber geldi. Gümrükten yeni çıkan yeni bir ürünü bize hediye etti. O ürünü de kısa sürede sizinle paylaşacağım. İnstagramda beni ne kadar memnun ettiğini yazmıştım. #evimdegüzellik tagiyle instagramda paylaşımlar yapan Tavsiye Kanalı bu konuda iddialı bir kampanya başlatmış. Burdan üye olarak siz de bir tavsiye meleği olabilirsiniz. İnstagram sayfaları için ise buraya tıklayabilirsiniz.
partilite mumları
Partylite, bizimle beraber olan ve çok dikkatimizi çeken başka bir firmaydı. Pek çoğumuz ilk defa duyduk firmayı. Ama kolay kolay artık unutmayız. Pek çok parfüm evinin sahibi 105 yıllık bir marka olan Partylite, pek ünlü parfümünde üreticisi. Partylite ismiyle ev parfümü sahasına da girmişler. Ürünlerine oda kokusu demiyorlar. Ev parfümü diyorlar. Oda kokuları, kötü kokunun sadece üzerini örter diye hatırlattılar bize. Petrokimyasal ürünler asla mumlarında kullanılmıyormuş. Çok iddialıydılar. Daha fazla bilgi almak isterseniz buraya, instagram hesaplarını görmek isterseniz ise buraya tıklayabilirsiniz. Bence mum düşkünleri bu denli temiz mumlara bir şans vermeli. 

couleurs kozmetik
Sevgili Berna Hanım Qnet in piyasaya yeni sunduğu Couleurs ürünlerini bizimle tanıştırdı. Bize çok düşünceli hazırlanmış ürünler hediye etti. Kendileri ile tanışmak hepimizi sevindirdi. Piyasa da malesef yerli malı kozmetik çok çeşitli değil. Üstüne bir de kalite istersek daha da kısıtlı bir hal alıyor seçenekler.Couleurs ürünleri bu ihtiyacımıza yönelik bir kozmetik markası olarak piyasaya giriş yaptı. Ben kendilerinden çok ümitliyim. Ürünleri de ayrıca sizinle paylaşacağım. İlk izlenim olarak şık duruyorlar. Hele kardeşim ambalajlara bayıldı. Benimle beraber o da test edecek ürünleri. Firmaya daha yakından bakmak için buraya , instagram hesapları için ise buraya tıklayabilirsiniz.

harmolance
Bizi yalnız bırakmayan bir diğer firma Harmolance idi. Didem Hanım bizimle çok keyifli bir konuşma yaptı. Topuk çatlakları için iddialı oldukları kremlerini bize hediye ettiler. Ürünü aşama aşama nasıl geliştirdiklerini anlattı. Ürünlerine o kadar çok güvendikleri belli ki, benim de güvenim arttı. Hemen deneyimlemeye başladım. Normalde çok fazla topuk çatlağı yaşamama rağmen, son zamanlarda kilo vermemle beraber topuk sorunlarım azaldı.Yine de sizinle etkilerini elbette paylaşacağım. Şimdilik ürünün satışı sadece internet üzerinden. Daha detaylı bilgi için buraya, instagram sayfaları için buraya tıklayabilirsiniz.
at kuyrugu sampuani
Son zamanlarda at kuyruğu şampuanını, özellikle de bu konuda en çok ilgi gören marka olan Revox markasını sanırım duymayan yoktur. Revox da bizi yalnız bırakmadı. Hem marka ve ürün hakkında bilgi verdi hem bize şampuan hediye etti. Piyasaya sunacakları maske ve sprey de varmış. Onlar çıkınca ben set şeklinde alıp kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Çok güleryüzlü bir konuşma geçti aramızda. Çok memnun kaldık. Daha fazla bilgi için buraya, instagram sayfaları için buraya tıklayabilirsiniz.
rafinera

 Pek çoğumuzun merak ettiği Rafinera, bizimle beraberdi o gün. Rafinera nedir diye sık sık sorular alıyorum. Kısaca şöyle anlatacağım. Rafinera sitesine giriyorsunuz, boyunuzu, kilonuzu, kilo vermek mi, form korumak mı istiyorsunuz bunu belirliyorsunuz. Çeşitli yemek paketlerinden birini seçiyorsunuz. Adresinizi ve kaç gün hizmet almak istediğinizi hatta hangi saatte hizmeti almak istediğinizi belirtip ödeme yapıyorsunuz. Ve her gün o saatte sizin için tüm gün yiyebileceğiniz yiyecek paketi ara öğünlerde dahil olmak üzere ayağınıza geliyor. Çalışanlar, diyet yapanlar, diyet yaparım ama keşke yemeğimi biri benim için düşünüp hazırlasa diyenler… Aslında herkes için uygun, çok iyi düşünülmüş bir sistem. Tabii şimdilik sadece İstanbul da olması kötü. Aramızdan beş kişiye bu hizmeti bir günlüğüne hediye ettiler. Hatta bu yazıyı yazarken Rafinera dan gelen ara öğünüm olan fesleğenli muffini yiyorum. 🙂 Hizmet hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram hesapları için buraya tıklayabilirsiniz.

sanli ilac
Şanlı İlaç firmasından yetkili Aybike Hanım bize kendi bünyelerinde bulunan Mediwell ürünlerinden söz etti. Nasır bandı, lip balm, yakı bandı, ağrı kesici bant, soğutucu bant gibi ürünlerinden söz etti. Bu tarz ürünleri ben çok çok seviyorum ve genelde ilaç kullanmak yerine ilk olarak bunları tercih ediyorum. O nedenle Aybike Hanım ın hediye ettiği ürünler çok makbule geçti. Bu tarz ürünleri denemenizi bende tavsiye ederim. Firma hakkında daha fazla bilgi için buraya, instagram sayfaları için buraya tıklayabilirsiniz. 

Sizi sıkmamak adına burda ara veriyorum. Daha sonra elbette devamı gelecek 🙂

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe