Gülsha Gül Suyu

Merhaba arkadaşlar,
Bugün bittiğine çok üzüldüğüm bir ürünle beraberiz. Gülsha Gül Suyu, #güzelligimizannemizden etkinliğinde bize hediye edildi ve ben kullanmaya başladığımda hiç bu kadar seveceğimi düşünmemiştim.

guzellik blogu

Cam ve çok şık bir ambalajı var. 50 ml spreyli şişede. Kendisini buzdolabında sakladım. Sabahları tonik niyetine kullandım. O sıcaklarda verdiği his zaten paha biçilemez. Sanırım artık özellikle yaz aylarında tonik işlemimi bu şekilde halledeceğim. Buzdolabında sakladığım bitki suları ile.

guzellik blogu

 
Ürünü hiç pamukla kullanmadım. Bol bol yüzüme ve boynuma sıktım. Kuru ciltliyim ve bana çok iyi geldi. Bazı kişiler gül suyu gözenekleri açar dese de ben böyle birşey gözlemlemedim. Cildimi daha dinç hissettim. Markayı yakından tanımak için kendi sitelerine bakabilirsiniz.  Bize hediye olduğu için fiyatını bilmiyordum. Ancak şu linkten öğrendim ki 200 ml boyu 45 lira. 50 ml boy bile bana çok uzun süre yetti. Büyük ihtimalle 200 ml boy aylarca yeter. En az 5 ay yeter diye düşünüyorum. Gül suyu ile tonik işlemini tamamlamak isterseniz Gülsha gibi temiz içerikli saf gül sularına şans verin. Marketlerde satılan ürünler maalesef saf gül suyu değil.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe