GUERLAIN TERRACOTTA 4 SEASONS 00 NUDE

Merhaba arkadaşlar, terracottaları ile çok meşhur Guerlain markasından bir bronzerımız olmasın mı? Olsun dedik, hem uçuk fiyatlı, hem bu kadar meşhur, hem şirin, şık bir ürün bizde de olsun dedik. Çok birşey anlatmak istemiyorum. Kısaca uzak durun deyip bir kaç fotoğraf ekleyeceğim. Bi iki kelam daha yazarım merak eder okur. Ömrü hayatımda böyle hüsrana uğratan ürünüm olmadı.

Çok şık, buram buram ağırlık kalite kokan bu ürün malesef koca bir tırt çıktı. Dört farklı renkten renk veren bir tane renk var sadece. Rezillik. Dilerseniz kazıyın. Renk yok. 240 lira idi sanırım mağaza fiyatı. Kullanmadan, ay Pardon kullanmadan 80 liraya blog satışına koydum. Alan arkadaşa da hakkını helal et dedim. 🙂   Denemek isteyenler için iyi fiyat ama asla beş kuruş etmez. Guerlaine karşı soğudum tek kelime ile. Çok sevdiğim maskarası hariç kolay kolay daha ürün almam belki de.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe