GUERLAIN LE 2 DE MASKARA BLU 2 PUCCI

Merhaba Kızlar, karşınızda kirpik yoksunu ben ve ikinci kez aldığım Guerlain maskaram. Bu maskarayı size daha önce de anlattım. O zaman siyah rengi ile karşınızda idim. Şimdi mavili bir renk ile karşınızdayım.
guerlain maskara
Guerlain le 2 de maskara blu 2 pucci

Kocaman bir maskara. Evet bayağı uzun ve iki fırçalı.
guerlain maskara
Guerlain le 2 de maskara blu 2 pucci
Küçük olan fırçanın ufak kirpikler için olduğu söylense de ben o şekilde kullanamadım. O nedenle alt kirpikler için oldukça da rahat kullandım.
Şimdi size çıplak kirpiklerimi göstereceğim sıkı durun.
GUERLAIN LE 2 DE MASKARA
Peki bu tatlı renkli maskaranın bende ki duruşu nasıl???
GUERLAIN LE 2 DE MASKARA
Tek kat duruşu bu şekilde. Maskara, hiç bir şeyin kıvrık tutamadığı kirpiklerimi kıvrık tutan nadir maskaralardan.  Tek katta ki hacim bana yetiyor. Waterproof değil ama onlardan daha dayanıklı kalıcı. Pek çok waterproof a göre de gayet rahat temizleniyor. Benim gibi kirpik sorunlular için fiyatına rağmen, favori olabilir bence.
Yorum
  1. Tek kata göre gayet başarılı görünüyor.
    Bu arada Instagram'da da yer yer muhabbetleri gördüğüm kadarıyla kirpik yapılarımız biraz benziyor sanırım. O yüzden eğer denemediysen Flormar Rotating'i denemelisin bence. Kirpiklerimi sevdirmeye başlayan maskara o oldu 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe