Guerlain BB Krem

Merhaba güzeller,
Bugün yine zaafım olan bir konudan ten ürünlerinden söz edeceğiz. Misafirimiz Guerlain BB Krem ve bende ki rengi 2 Light. Guerlain ürünlerinin fiyatları malum. O nedenle alırken ince eleyip sık dokumak lazım. 
makyaj blogu

Bu ürünü tercih etme sebebim iyi bir güneş koruma faktörü içermesi. Hem spf 30 hem PA +++. Yani  bronzluğa karşı da etkili bir ürün. Kim tek ürünle güneş kremi, fondoten ihtiyacını gidermek istemez.

makyaj blogu

Üründe efsane bir ambalaj var. Lüks hissini ambalajı, metal kapağı fazla fazla veriyor. Havalı ürün yani. Malaesef  kapağına biraz böyle ürün bulaşıyor. Bunu size de göstermek istedim. Ama ben bunu pek dert etmiyorum. 
Ürün 40 ml ve yapısı yoğun ve kapatıcılık sağlayan cinsten. Cildim kuru ve asla parlama, akma yapmadı. Ürün 40 ml ve azıcık miktarı bile yeterli. Oldukça bereketli. Süngerle uygulama yapınca en güzel sonucu aldım. 
makyaj blogu

Son olarak cildimde duruşunu da göstermek istedim. Ürün deli gibi doğal duran bir ürün değil. Varlığını belli ediyor ama kötü bir duruş vermiyor. Koruma faktörü ve kapatıcılığı hatrına katlanıyorum. Bence karma ve yağlı ciltlerde bu ürünü sever.

makyaj blogu

Not: Bıyıkları görmezden gelin. Yeniden şekillendirmek amaçlı uzatıyorum 🙂 🙂

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe