GOSH CC KREM

Merhaba kızlar, Gosh ürünleri ülkemize girdi gireli nasıl merak ediyorum anlatamam. Büyük Gratis indirimi zamanı koşa koşa gittim bir de cc kremini aldım. Ancak öyle kalabalık vardı ki renge bakmadan gidip en açık rengini aldım. Benim gibi pek açık tenli olmayı sevmeyenler için cidden bayağı açık bi renk.
Gosh cc krem
Gosh cc krem

Ürünün içerik kısmını merak edenler için onu da eklemek istedim. Nedense ürünün aydınlık veren bir yapısı olduğunu düşündüm ama yanıldım. Renginin bana açık gelmesi dışında yapı olarak mat olduğunu düşünüyorum.
Gosh cc krem
Bende ki 01 rengi. Yayılınca elimde doğal duruyor olabilir.
Gosh cc krem
Bu aralar ciddi sorunlu olan cildimde üstünkörü bir şekilde dağıttım ürünü. Başta doğal gibi dursa da zamanla kuru cildimde çatlamaya başladı. Sanırım kuru ciltliler pek sevmeyebilir ürünü. Bir cc kreme göre çok tatmin edici bir kapatıcılık verdi. Üstelik yapısı da ince.
3 Yorum yapılmış
  1. Gerçekten kapatıcılığı güzelmiş, elimdekiler bitince indirimden değerlendirebilirim. Zira Gosh'un rujlarına son zamanlarda bayılarak kullanıyorum. Günlük hayatta bb , cc kremleri tercih ediyorum 🙂

  2. Benim cildim cok kuru olmasina ragmen bende catlama yapmadi, glowy bi gorunum verdi. Ben ellerimle uyguluyorum ondan olabilir bitis sekli urunun gramaji cok az oldugundan firca da sungerde yiyo gibi geliyor. Sizde ellerinizle deneyin isterseniz bi.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe