Golden Rose Waterproof Lipliner

Merhaba arkadaşlar, benim gibi ince dudaklı olup da dudak kaleminden vazgeçemeyen başka kimse var mı? Harika rujlar çekmecede beni bekleyedursun ben el mahkum dudak kalemi kullanayım. Hemen her rengini aldığım Golden Rose Waterproof Liplinerları nedense ancak şimdi size sunuyorum. Çoğu rengini bitirdim ve elimde ancak bu dört tanr kaldı. Hepsinin yapısı aynı nasılsa diye elimde kalan bu son dört taneyi tek yazıda paylaşmak istedim sizlerle. 

Golden Rose Waterproof Lipliner
Golden Rose Waterproof Lipliner

Asamsörlü dudak kalemlerini daha çok seviyorum. Kalemtıraş derdi beni sinir ediyor çünkü. Ucunu inceltme ihtiyacı zaten duymuyorum. Ayrıca seride çok güzel renkleri olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Mesela Golden Rose Waterproof Lipliner 53 numara gördüğüm an bayıldığım bir renk olmuştu. Almasam olmazdı ve cidden çok yakışmıştı bana. 😂😂 Gül kurusu tonuyla sevmeyen kimse de olmaz sanırım.

Golden Rose Waterproof Lipliner
Golden Rose Waterproof Lipliner

Golden Rose Waterproof Lipliner 54 numara ise kırmızı bir ruju andırsa da o kadar da sıradan değil aslında. Kiremitlik içeren kırmızı tonu ister özel günlerde ister günlük hayatta kullanmak çok da kolay aslında. 

Golden Rose Waterproof Lipliner 55 numara ise pembe sevmeyenlere pembe sevdirecek cinsten bir renk. Pembeden nefret eden biri olarak bu tam dozunda pembeyi kullanmak için yaz günlerini iple çekiyorum. Yaza çok yakışan bir renk çünkü. 

Golden Rose Waterproof Lipliner 57 numara kış günlerine yakışacak harika bir renk. Mor mu desem mürdüm mü desem. Güzel renk yaaa. 😂❤️ Yine de kış ayları için daha uygun.

Golden Rose Waterproof Lipliner
Golden Rose Waterproof Lipliner
Peki bu dudak kalemlerin renkleri bu kadar güzel de yapıları için hiç konuşmayacak mıyız? Olur mu öyle şey! Keşke yapıları da renkleri kadar yüzümü güldürse. Yumuşacık ama hemen kırılan yapılarını sevemedim ve yeniden satın almayı düşünmüyorum. Hele dudaklarım sert ve pürüzlü ise hiç şansım yok. Anında dağılıyor bu dudak kalemleri. Fiyatları 9 Lira civarında. Bu parayı haketmiyorlar bence. 

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe