GOLDEN ROSE SILKY TOUCH MATTE EYESHADOW 204

Merhaba kızlar karşınıza bugün öyle bir farla çıktım ki kendisi benim vazgeçilmezim olur. Kendisi ile bir Cosmetica alışverişi esnasında tanıştım.  Cecile kalemlerin her rengini satın almış zevkle kullanıyor idim. Ancak bir sorun vardı. Bu kalemler bazen sarkık göz kapağım nedeni ile göz kapağıma bulaşıyordu. Cosmetica çalışanı bana far kullanıp gözümde ki yağlanmayı engellememi önerdi.  Bu farı tüm yüzüme bile kullanabilirim. O derece sevdim.  Bundan sonra ten rengi zilyon tane far aldım.  Hiçbiri bunun gibi durmadı. Bunun gibi kalemin ya da eyelinerın bulaşmasını engellemedi. Ee bu farı bi göstereyim o zaman.

Solda ki eski ambalaj. Sağda ki yeni aldığım. Ambalaj olarak pek çok drugstore ile aynı ayarda. Şık ve pratik.
Golden rose 204
Golden rose 204
Eğer bana sadece bir far seçme hakkın var deseler. Sadece bunu seçerim. Kendisini kah tek başına, kah koyu renk farları gözümde yumuşatmak amaçlı bol bol kullanıyorum.
Golden rose 204
Matte serisinden olduğunu iddia etse de bu ışıltılı bir far. Ben genelde tüm göz kapağıma parmakla uyguluyorum. Daha hoşuma gidiyor o zaman. Bazla ya da bazsız kalıcılık ve pigmentasyon süper.
Rengini göstermek istedim ama olmadı olmadı.  Şeftali mi desem bej mi desem. Kesinlikle bi bakın bu fara. Gratislerde ben bulamadım bu seriyi. Golden rose mağazalarından temin ediyorum ben. En Son Golden Rose Atatürk Havaalanı metro girişine açılan mağazadan satın aldım.  Orda çeşit bol. 12.90 tl ye satın aldım. Size de bakmanızı öneririm.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe