Merhaba arkadaşlar, Golden Rose Essential Waterproof Maskara tesadüf eseri bir internet alışverişim esnasında gözüme ilişti. Golden Rose markasında suya dayanıklı bu maskarayı hiç görmemiştim. O nedenle dikkatimi çekti ve fiyatı da uygun olunca şans vermek istedim. Sanırım indirimde 9 Tl civarına satın aldım. Ama Golden Rose son zamanlarda çok zamlandı. 5 Liraya indirimsiz aldığımız maskaralar bile kaç lira oldu yahu. O nedenle büyük ihtimal 20 Lira ya da üzerinde bir fiyata satıştatır bu maskara. Ben şansıma ekstra indirimli buldum internette.

Golden Rose Essential Waterproof Maskara

Golden Rose Essential Waterproof Maskara plastik bir fırçaya sahip. Özellikle kirpikleri çok dağınık olanların plastik fırçaları sevdiğini görüyorum. Ben de dağınık kirpiklere sahibim. O nedenle plastik fırçalı maskaralara şans verirken daha bir ümitli oluyorum. Pek çok plastik fırçaya göre kalın da değil. Hatta ince bile denebilir. Buna rağmen göz kapağıma bulaştırıyorum yine de. Bunun sebebi biraz da sıvı yapıda olmasından sanırım. Plastik fırça olduğu için bazen gözüme de batırıyorum açıkcası.

Golden Rose Essential Waterproof Maskara

Hemen her maskara yazımda bahsettiğim gibi düz, inatçı, cılız kirpiklere sahibim. O nedenle kirpik kıvırıcı kullanmak zorunda kalıyorum. Özellikle de suya dayanıklı maskara tercih ediyorum. Çünkü suya dayanıklı maskaralar hızlıca, daha kirpikler düşmeden kuruyorlar. Böylece kirpikler kıvrık kalıyor.

Peki Golden Rose Essential Waterproof Maskara ben de nasıl bir performans gösterdi. Yukarıda sadece bir kere kirpiklerimi taradığım şeklini görüyorsunuz. Gözlerim alerjik bir dönemde olduğu için kat kat da süremedim. Buna rağmen hacim ve kıvrıklık açısından beni oldukça tatmin etti. Gün boyu dökülme olmuyor ama uzun saatler sonra biraz düşme oluyor kirpiklerimde. O kadar da olsun, nazar bozsun.

Yazar

Yorum Yaz