Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer

Merhaba arkadaşlar, Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer yorumlarım ile sonunda burdayım. Hem fondöten hem kapatıcı olarak kullanımı mümkün olan pratik bir ürün Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer. Beğeneni de çok beğenmeyeni de. Hal böyle iken bir de benim cildimde durum nedir sizinle paylaşmak istedim.

Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer
Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer

Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer hem mini boy olarak satılıyor hem de büyük boy olarak. Ben denemek için ortalama 10 Tl gibi bir fiyat ödeyerek bu mini boy olanı aldım. Pompalı bir şişe olmasını sevdim. Ayrıca güneş koruması var. Evet Spf 15 az gibi gelebilir. Ama yine de var olduğunu belirtmek istedim. Ayrıca fondotenlerde güneş koruması arayan biri değilim diye belirteyim. Çünkü gerçek bir güneş koruması için kalınca sürmek şart. Biz ise fondoteni doğal durması için az sürer ve iyice yediririz. O nedenle bana gereksiz geliyor.

Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer
Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer

Renklerin isimlerini anlamayadım Golden Rose 2in1 Foundation and Concealer’da. Gratis görevlisi bu aldığımın en açık renk olduğunu söyledi. Tester olmayınca bunu aldım. Eğer açık olan buysa ‘En açık renk bile çok koyu yaaa.’ diye sitem edebilirim.

Yapısı biraz ağır, dağıtması kolay gelmedi bana. Süngerle dağıtmak daha kolay elbette ama yoğun kapatıcılık için fırça ya da elle dağıtmayı tercih etmek isteyebilirsiniz.

Kuru bir cilde sahibim ve bence altına iyi bir nemlendirici şart. Ya da içine biraz yağ katmam lazım benim kullanmam için. Aksi takdirde çok yapay bir görüntü oluşuyor. Malesef rengi bana pek uymadığı için kullandığım zaman beni pek de güzel göstermiyor. Oldukça kapatıcı. Özel günler için uygun fiyatlı bir ürün tercih etmek istiyorsanız ama kapatıcı da olsun diyorsanız kesinlikle mağazada bir deneyin. Cildinize uyarsa tek ürünle kapatıcı, fondoten ihtiyacınız biter. Malesef benim kuru cildim için çok tercih edilesi değil. Kendi cildim çok daha iyi duruyor açıkcası. Yine de markaya böyle bir ürün çıkardığı için teşekkür ediyorum.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe