Glamglow markası, maskeleri ile oldukça popüler. Maskelerini uzun süre mucize diye duyduk, bize o şekilde reklamı yapıldı. Kimisi aldı aşık oldu, kimisi eh işte dedi, kimisi hiç beğenmedi. Tüm Glamglow ürünlerini kullanmış biri olarak markayı aslında severim. Ürünlerini kullanmak çok da eğlenceli bence. Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske bugün benim misafirim.

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske vaatleri nelerdir?

Nazikçe peeling yapar. Cilde on dakikada pürüzsüzlük sağlar. Işıltı sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir. Yağ ve nem dengesini bozmadan cildi arındırır. Daha sıkı ve genç bir cilt sağlar.

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske yapısı nasıldır?

Glamglow maske neticede bir kil maskesi. İçinde yeşil çay da var. Maskeyi sürerken yüzümüzde bu yeşilçayın yapraklarını görmek mümkün. Sanki biraz gösteriş amacı eklenmiş gibi. Yüzünüzde sıradan bir kil maskesi yerine içinde çeşitli nesneler olan bir maske bekliyor sizi. Ama bu ürüne bir eğlence katıyor.

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske kullanıcı yorumlarım

Glamglow Youthmud Glow Stimulating Treatment Maske her ne kadar yağ ve nem dengesini bozmam dese de bayağı sert bir maske. Cildimi oldukça kurutuyor. Haftada bir defa kullanıp güzelce desteklersem tolere edebilirim elbette. Ama sık kullanamam. Yağlı ciltler için daha ideal olabilir. Yağı güzelce çekip arınma sağlıyor. Gözenekleri konusunda arındırması güçlü bir maske ihtiyacı duyan varsa o arkadaşlar için uygundur bence. Cildimde uzun süre bekletirsem aşırı kızarıyorum. Ve geç geçiyor bu kızarıklık. Pahalı bir ürün olduğu için kendi kuru cildimde çok da gerekli değil. Yağlı ve karma ciltliler için daha etkili olacaktır.

Yazar

Yorum Yaz