Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir blogumu boşladığım doğrudur. çok yorgunum ve kafam devamlı dağınık. Uzun süredir taslaklarda bekleyen bu yazımı yayınlama zamanı gelmişti. Giorgio Armani Lasting Silk UV Fondöten büyük bir aşkla sahip olmak istediğim ama fırsat bulup alamadığım bir üründü. Artık doya doya deneyimleme zamanı gelmişti. Makyaj Bloguma uzun zaman sonra yeniden bir fondoten yazısıyla merhaba diyeceğimi tahmin etmem lazımdı. 🙂 Ten ürünleri zaafım malum 🙂
makyaj blogu
Giorgio Armani Lasting Silk UV Foundation

Öncelikle söylemem gerekir ki çok farklı değil ama şık ve sade bir ambalajı var Giorgio Armani Lasting Silk UV Fondötenin. Pompalı olması elbette güzel ama yüksek fiyatına değer daha übersonik bir ambalaj olabilirdi. Ama klasik ambalajından devam etmiş işte. Daha evvel markanın kapatıcı ve correctorunu beğenmiştim ama göz çevremi kurutmuştu. İyi bir bakımla sevdiğim, kapatıcı gücü yerinde bir ürün olmuşlardı.

guzellik bloglari
Giorgio Armani Lasting Silk UV Foundation

Pompalı ambalaj büyük bir avantaj benim için. Benim en sevdiğim ambalaj türü zaten  pompalı. Cam ve ağır bir ambalaj. Şeyy evet ambalajdan konuşmayı seviyorum. Özellikle high endleri genelde dış görünüşe aldanarak alıyoruz bence. 🙂 

bakim bloglari
Giorgio Armani Lasting Silk UV Foundation

Ürünün 4 numarası bildiğim kadarı ile ülkemizde bulunan en açık rengi. Yanlışım varsa düzeltin. 🙂 Yarım numara büyüyerek ilerliyor sanırım. Ben bu ürünü bir blog satışından baş üstü atlayarak kapmıştım 🙂 Ucuza aldığım için şanslıyım. Çünkü pek sevmedim.

kozmetik bloglari
Giorgio Armani Lasting Silk UV Foundation
Öncelikle renk biraz koyu geldi bana ama hiç önemli değil. Koyu renk severim ve boynum kapalı olduğu için genelde belli de olmaz yanlış renk seçimlerim. Ürünün kapatıcılığını da sevdim. Peki neyi sevmedim. Ne kadar nemlendirsem de kuru cildimi daha kuru gösterdi. O yüzden yaşlı göründüm. Cildimi daha yaşlı ve kuru gösterdi. Yağlı ciltlerin daha çok seveceğini düşündüğüm ince yapılı bir fondoten.

Yazar

Yorum Yaz