GIORGIO ARMANI HIGH PRECISION RETOUCH

Merhaba güzeller,
Ben size ne zamandır concealer yazısı yazmadım değil mi ? Ah ne fenayım ne 🙂 Sevil Parfümeri‘de 115 liraya satılan bu ürünü tekrar alır mıyım? Şimdi beraber bunun cevabını arayalım.

giorgio armani high precision retouch kapatıcı

Ben bu ürünü alırken hakkında hiç yorum bulamadım. O nedenle ben blogumda yazmayı istedim. Evvela ürünün görüntüsü çok klas. Gayet beğendim. Beğenmediğim yönü ise şimdi karşınızda.

giorgio armani high precision retouch kapatıcı
Fırçası eyeliner fırçasının aynısı. Azıcık bir miktar ürün yetiyor dedikleri için bu şekilde fırçayı yaptıklarını düşündüm. Ancak fırça ile uygulama yaparken  hep göz altıma battı. Eğer çok ürün almak ister isem bu fırça ile zor oluyor gayet. 
Kısaca ürünün vaatlerini yazmak istiyorum. ‘Cildinize kapatıcı etkisinin yanı sıra aydınlık, parlaklık kazandırır. Kusurları kapatır ve koyu halkaları görünmesini engellemeye yardımcı olur. Yüksek etkili kapatıcıdır.’

giorgio armani high precision retouch kapatıcı
Ürünün bende duruşu bu şekilde. İki üç nokta kadar ürün kullandım. Oldukça tatmin ediyor beni kapatıcılık olarak. Ancak göz altlarımda kuruluk fazla ise kaçarı yok kesin çizgilere giriyor. Göz altlarımı çok iyi nemlendiriyorum. Ve süngerle uygulama yapmaya çalışıyorum. Tekrar alır mıyım bilmiyorum. Sanırım almam. Göz altı morluğumu çok kafama takmıyorum. O nedenle çok daha uygun fiyatlı ürünler bana fazlası ile yetiyor.
Bu arada bende bulunan rengi 2.

2 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe