GARNIER RAHATLARICI TONİK

Merhaba kızlar, bir tonikkolik olarak karşınızdayım. Garnier ‘in bu toniği kuru ciltler içinmiş. Üzerinde öyle yazıyor. ‘hoşçakal kuruluk hissi’ diye üzerinde yazdığını görünce hemen aldım.
garnier tonik

Siz de görüyorsanız eğer üzerinde rahatlatır ve yumuşaklık hissi verir yazıyor. Paraben içermiyormuş ve hassas ciltler için uygunmuş. Bakalım arkasında neler yazıyor.
garnier tonik
Açıkçası ben tatlı pembe ambalajına ve uygun fiyatına aldanıp denemek istedim. Üründe yoğun bir parfüm kokusu var. Kuru ve hassas ciltler için bu kadar yoğun parfüm ne kadar doğru bilemem. Bi kez kokudan kaybetti. Kullanmaya başladığımdan beri kesinlikle bir rahatlık hissi vermedi. Aksine yanma hissi verdi. Gerginlik verdi. Benim cildime uymadı açıkçası. Bu ürünü çok önce kullanmayı bıraktım. Israrla sevmememe rağmen bi parmak kalana kadar kullandım. Haksızlık etmeden yorumlamak istedim. Zamanla aşırı yanma azaldı ama tamamen yok olmadı. Daha satın almam. Bunun yerine başka tonikler denenebilir. Siz bu toniği kullandınız mı? Sizde yanma oldu mu acaba? Teşekkürler.
Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe