GARNIER SAF&TEMİZ NEEM ARINDIRICI TEMİZLEME JELİ

Merhaba arkadaşlar,
Garnier Neem Temizleme Jelini daha evvel makyaj blogumda misafir yazar olan bir arkadaşımız yazmıştı. O yazıyı okumak isterseniz buyrun.

makyaj blogu


Bu ürünü bende yazmak istedim. Çünkü farklı cilt tiplerinin deneyimini okumak benim çok hoşuma gider. Ben bu ürünü Bakımblog da görene dek merak bile etmiyordum. Yüzüne bakmıyordum. Onun beğendiğini görünce bende merak ettim, şans vermek istedim. Mağazada kasa yanında 1 tl ye 15 ml lik boyunu görünce 10 günlük tatilimde bana eşlik eder diye düşündüm. Normalde hassas ve kuru cildime uymaz diye düşündüm. Yine de merakımı yenemedim.
Evimizde kullandığımız bulaşık deterjanlarına benzeyen yapısı, rengi ve kokusu ile cildimi çok kurutacağını düşündüm. Asla en ufak bir kuruluk hissetmedim. Ancak normalde ben temizleme jellerimi Ecotools marka süngerle kullanırım. Bu üründe hassasiyet olur diye korkarak elimle uyguladım. Malesef elimle uygulama yapınca temizlik hissini yaşamıyorum. Tekrar satın alırsam sünger  ile uygularım. O korkumu yendim çünkü.

makyaj blogu

Ürünü kısaca sevdim diyebilirim. Doya doya temizlik hissi vermedi bana ama kurutma ve hassasiyet de oluşmadı. Genç ciltlerin tercih edeceği bir ürün olabilir. Ben içeriği nedeniyle belki de yine satın almam. Ürün konusunda canımı sıkan şu oldu. Hemen bitmesi, kapağı açar açmaz yukarda görüldüğü gibi etrafa bulaşması oldu.

                               guzellik blogu

6 Yorum yapılmış
  1. Benim cildim yağlıdır normalde ama bendede kullanım sonrasında acayip bir gerginlik yaptı nedense arkasından hemen nemlendirici yada tonik kullanma ihtiyacı hissettim yinede arara bitsin diye şans veriyorum kendisine

  2. Ben de bu boyunu aldım denemek için, şu kapağa akma, bulaşma sorununu yaşamadım ama özellikle alnımda acayip derecede kuruluk yaptı. Temizlemesini beğenmiştim ama. Bunun arkasından Himalaya'nın deneme boyunu aldım, onu çok çok beğendim.

    1. Bende çok kuru ciltliyim ama hiç kurutma olmadı elle kullandım sadece. Rizede kullandım ürünü acaba oranın neminden mi kuruluk olmadı. Cildim istanbul da daha bir kuru zaten.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe