Garnier Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Merhaba arkadaşlar, makyaj yapalım ya da yapmayalım akşam yatmadan önce muhakkak yüzümüzü temizlemeliyiz diye düşünüyorum. Gün içerisinde çevreden kaynaklı bir hayli kirleniyor cildimiz sonuçta.  Garnier Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu benim severek kullandığım, defalarca aldığım bir ürün.

kozmetik bloglari
Garnier Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Makyaj yapmadığım günlerde bu ürünü, daha doğrusu bu tarz çift fazlı temizleme sularını kullanmıyorum. Gerek yok çünkü. Genelde çift fazlı ürünlere mesafeli duran biriyim. Bu zamana dek onlarca ürün kullandım çift fazlı olan. Evet, pek çoğu çok güzel makyaj çıkarıyordu. Ama genelde çok fazla yağlı his bırakıyordu ya da yüzümde ve en çok göz çevremde yağ bezeleri yapıyorlardı. O nedenle her birinden vazgeçiyordum. Daha sonra doğrudan tüm yüz makyajımı yağlarla temizlemeye başladım. Üzerine durulamak gerekiyor elbette. Ama makyaji çok güzel çıkardığı kesin.

bakim bloglari
Garnier Çift Fazlı Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Ürünün yağ kısmı doğal olarak üst kısımda. Çalkalayarak kullanıyoruz. Aslında anlatmama gerek yok ki. Ürünü tanımayan yoktur sanırım. Ben genelde  suya çok dayanıklı maskaralar kullanırım. Ve pek çok temizleyici çıkaramaz maskaramı. Yalnız bu ürün öyle kolay çıkarıyor ki. Üstelik hiç yağlı his olmuyor göz çevremde. İlla üzerine suyla durulama hissi hissetmiyorum. Sadece benim değil ailecek hepimizin sevdiği bir ürün oldu. Fiyatı indirimsiz bile 20 Lira civarında ve oldukça bereketli. Kısaca benim çok beğendiğim bir ürün oldu. Favori ürünlerim arasına girdiği için başka bir temizleyici aramaz oldum.

kozmetik blogu
Kozmetik Blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe