Gabrini Pudra Yorumlarım

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman sonra Gabrini Pudra Yorumlarım ile karşınızdayım. Gabrini Pudra bana firma gönderisiydi. Her zaman olduğu gibi yine tarafsız yorumlarım ile burdayım.

Gabrini Pudra Yorumlarım

Açıkcası çok kuru ciltli biriyim ve elim pudray hiç gitmez. Hatta yazın bile pudra ihtiyacı duymam. Çünkü pudraların cildimi cansız ve daha kuru gösterdiğini düşünürüm.

Gabrini Pudra Yorumlarım

Bu yazın denediğim bazı güneş kremler bir hayli yoğun bir yapıya sahipti. Fırsat bu fırsat dedim. Bu pudrayı denemek için iyi bir durum olduğunu düşündüm.

Gabrini Pudra Yorumlarım

Şansıma firmanın bana gönderdiği 3 numara pudra yazın cilt rengime bir hayli uydu. Geriye hakkını vere vere kullanmak kaldı. Şaşırtıcı şekilde güzel bir ambalajı da var. Genelde uygun fiyatlı markalar sa ambalaj pek kötü olur. Güzel bir aynası da var. Ürün çok tozutuyordu ama denemeyi kafama koydum.

Gabrini Pudra Yorumlarım

Cildimi mat ama şaşırtıcı şekilde canlı gösterdi. Buna bayıldım. Üstelik kalıcı da. Kapatıcılığı yoğun uygulayarak ayarlamak mümkün ama beni bir hayli tatmin etti. Bence gördüğünüz yerde bi mıncıklayın, bir deneyin derim. Fiyat performans olarak tatmin edici ve başarılı bir ürün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe