Form Dükkanı Deneyimim

Merhaba arkadaşlar, intagramda Form Dükkanı diye bir hesapla karşılaşmış ve çok dikkatimi çekmişti. Dukan diyeti yapanlara uygun öğünler , yiyecekler hazırlıyordu Semra Sezer hanımefendi. Ben de kendime sipariş vermek istedim. Bir aylık yiyeceğinizi gönderiyorlar ve siz onları buzluğa atıyorsunuz. Devasa bir buzluk çok rahat bir aylık yiyecekle gayet rahat dolar bu arada 😉

kadin blogu
Dukan Diyeti Yapanlar

Size yiyecekler yollanıyor ve siz dondurucuya atıyorsunuz. Her gün bir paketi çıkarıp mikrodalga fırında ısıtıyorsunuz. Gün içinde dilediğiniz zaman tüketiyorsunuz.

yasam blogu
Dukan Diyeti Yapanlar
Bu ilk paylaştığım pakette bir kek vardı. Dayanamadım yedim. Sonra fotoğrafını çektim. Çok da lezzetli idi. Hatta diyebilirim ki yediklerim arasında tek hoşuma giden o kekti.

anne bebek blogu
Dukan Diyeti Yapanlar

Bu paketlerde gördüğünüz tüm yiyecekler dukan diyetine uygun malzemelerden yapılmış. O nedenle dukan diyeti yapan ve çalışan kişiler özellikle şans vermek isteyebilir.

moda blogu
Dukan Diyeti Yapanlar
Ben aslında dukan diyeti yapmıyorum. Sadece bu paketi aldığım dönemde çalışıyordum ve instagram öyle güzel duruyordu ki yiyecekler. Börekler, pideler, lahmacunlar, çörekler…

fashion blog
Dukan Diyeti Yapanlar
Her gün değişik değişik, güzel lezzetler yerim diyerekten Selma Hanım ile irtibata geçtim. Selma Hanım çok yoğun olmasına rağmen çok ilgili bir hanımdı. Benimle öyle güzel ilgilendi ve her soruma cevap verdi ki. Yine de diyebilirim ki paket elime geçene dek kafamda bir sürü soru işareti vardı. Nedir, ne değildir, tüm gün içinde ne yiyeceksem bana gelecek mi, onca yemeği nasıl saklayabiliriz, illa dondurucu olması şart mı, illa mikrodalga fırın olması şart mı? Yine de bir risk aldım ve satın aldım.

diyet
Dukan Diyeti Yapanlar

Aradan bayağı zaman geçti. Ne kadar fiyata aldığımı hatırlayamadım. Sanırım bir aylık paket 450 Tl idi. Ama ben bir haftalık deneme imkanım olup olmadığını sordum. 150 Tl ödeme yaptım diye aklımda kalmış. Kapıda ödeme ile aldım ve Mng kargo ile gönderim yaptılar.

Dukan diyeti için yemek önerileri arayanlar varsa bu sayfadan ilham alabilirler. Yiyecekler yapıldıkları malzemeler nedeni ile  bir hayli doyurucu. Hatta tıkayıcı. Hatta bıktırıcı.

Ne yersem yiyeyim hepsinin tadı bana aynı geldi. Tarçından resmen gına geldi. Bir haftalık paketi bitirene dek bir kusmadığım kaldı. Öyle bıktım ki anlatamam. Benim yiyeceklerim mi öyle denk geldi bilmiyorum ama bence hep aynı yiyecekler. O pide, çörek gibi farklı görünen şeyler hep aynı şey.  Tatsız tuzsuz ekmek. Ve aşırı derecede kabız oldum bu hafta içinde. Ben aldığıma pişman oldum. Damak tadıma ve beslenme şeklime uygun değil. Tatsiz, kuru bu yiyecekler beni bir haftada yemekten tiksindirdi. https://www.instagram.com/p/BPIFguvj-Kb/ bu linkten Selma Hanım’ ın instagram hesabına bakmak mümkün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe