Merhaba arkadaşlar,
Ben özellikle waterproof maskara kullanan biri olduğum için arada sırada uygun fiyatlı markalarda indirim olunca waterproof maskaralarına şans veriyorum. Flormar X10 Sculpting Waterproof Maskara yine bir indirim zamanı aldığım bir ürün.

guzellik blogu
Flormar X10 Sculpting Waterproof Maskara

Flormar’ın internet sitesinde ürünün 19.90 Liraya satıldığını gördüm. Ben unutmuştum fiyatını. Buradan bakabilirsiniz sizde. Ambalaj olarak gayet şık ve kaliteli bir duruşu var bence. Öyle dandik bir materyal havasını vermiyor 🙂

guzellik blogu
Flormar X10 Sculpting Waterproof Maskara
Tombulca ve kıl bir fırçası var. Bu tarz fırçalarda kesinlikle göz kapağıma maskarayı bulaştırırım. Bunda da aynısı oldu ve fotoğrafını çekerken bunu da göstermeye çalıştım. 
guzellik blogu
Flormar X10 Sculpting Waterproof Maskara
Maskara göstermeye çalıştığım gibi oldukça bulaşma yapıyor bende. Bu uygulamada kıvırıcı kullanmadım. O nedenle kirpiklerim kıvrık olmadı ama kıvırıcı kullanırsam onları kıvrık tutuyor. Maskarayı aslında sevdim. Çünkü kıl fırçasına rağmen çok güzel ayırıyor. Hacim hatta uzunluk verdiğini söylemem ama uygulama yönteminiz ise hacim sağlamak mümkün. Ben günlük kullanım adına beğendim ama tabii kıvırıcı ile kullanınca 🙂 Gün içinde dökülme yapmadı. Abartılı kirpik sevenleri, kirpikleri ile şikayeti olanları pek de tatmin etmeyebilir.

bakım blogu

Yazar

Yorum Yaz