Flormar Terracota Eyeshadow

Merhaba güzeller,
Elimde bulunan 5 adet Flormar Matte Terracota Farı sizinle paylaşmak istedim. Flormar’ın bu farları drugstore markalara oranla yüksek olan fiyatını hakediyor mu? Bu yazıda bunlara yer vermek istedim. Şu an için sitesinde bu farların sadece dört rengi var. Sanırım biri artık üretilmiyor.

makyaj blogu

Bu beş arkadaşın kimisini çok severken kimisini gereksiz görüyorum. Şimdi başlayalım.

makyaj blogu

Flormar Matte Terracota Eyeshadow M101, bu seriden ilk farım. Bana hediye gelmişti. Bunu kullanır kullanmaz bayıldım. Gerçek bir aydınlatıcı. Beyaz tenler için çok çok ideal. Kalıcı, belirgin. Kaş altıma kullanmıyorum. Elmacık kemiklerime ve göz pınarlarıma yakıştırıyorum. Seri mat olduğunu söylesede klasik terracotalarda olduğu gibi ışıltısı bulunan bir renk. Belirgin bir aydınlatma istediğimde kesinlikle favorim bu.

makyaj blogu

Flormar Matte Terracota Eyeshadow M102, rengini görür görmez aşık olduğum bir far. Hatta yanımda param yoktu arkadaşım hem kendine hem bana aldı. Nasıl da sevindim. Kesinlikle kullanır mısınız bilmem ama rengi bakmaya doyulmuyor. Güzel bir nar çiçeği. Kullanılmasını zorlaştıracak bir pigmentasyonu yok. İster far ister allık. Her ikisi içinde kullanışlı.

makyaj blogu

 Flormar Matte Terracota Eyeshadow M103, asla almam dediğim bir renkti. Kaşlarımı doldurma amacıyla aldım. Denemek istedim. Kaş doldurma konusunda uygun bir pigmentasyonu var. Ancak rengi bana uymadı. Far olarak kullanmıyorum. Öylece duruyor. Kaşlarınıza uygun değilse bence illa alınması, denenmesi gereken bir renk değil. Zaten çok pigmentasyonu yok.

makyaj blogu

Flormar Matte Terracota Eyeshadow M108, serinin en popüler rengi. Pek çok ten renginin rahatça kullanacağı bir aydınlatıcı. Kemik rengi de diyebiliriz. Severek kullandığım, aldığıma hiç pişman olmadığım bir ürün.

makyaj blogu

Flormar Matte Terracota Eyeshadow M110, sanırım artık yok. Rengini beğenip satın aldım. Uzun süre ne için kullanabilirim diye baktım baktım. Harika bir far ve allık oldu benim için. Bayılıyorum yanaklarımda duruşuna. Çok da kalıcı.

makyaj blogu

Elimde bulunan renkleri topluca da göstermeye çalıştım. Aydınlatıcı amaçlı olan renkleri tavsiye ederim. Diğer renkler tamamen sizin zevkinize kalmış ama gerekli sayılmazlar. Doğal aydınlatıcılar için bu seri gayet iyi.
Peki siz neler düşünüyorsunuz bu farlar hakkında?

                                             guzellik blogu

9 Yorum yapılmış
  1. 102 ve 103 var bende hele den 103 kahverengi en favori farımdır hem kaş hem göz için kullanıyorum pigmentasyonu iyidir aslında neden beğenmedin ki??

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe