Flormar Revolution Maskara

Merhaba arkadaşlar,

Yine indirimden satın almış olduğum ve aylardır severek kullandığım bir maskara ile Flormar Revolution Maskara ile beraberiz. Fiyatını hatırlamak için siz de şuraya bakabilirsiniz. Flomar’da 30 Liraya maskara bence çok yüksek bir fiyat. O nedenle merakımı indirim zamanı gidermeyi uygun gördüm.

guzellik blogu
Flormar Revolution Maskara

Flormar’ın bu maskarasının ambalajını da pek beğendim. Bence pek çok uygun fiyatlı kozmetik ürününe oranla çok daha kaliteli bir imajı var.

guzellik blogu

Flormar Revolution Maskara

Oldukça farklı ve plastik bir fırçaya sahip. Beni çok şaşırttı ama göz pınarlarına yakın kirpiklere bu fırçayla kolayca maskara sürebildiğimi görünce hoşuma gitti. Waterproof olduğu için temizlemesi pek kolay diyemem. Çift fazlı temizleyiciler kullandım ben.

guzellik blogu
Flormar Revolution Maskara

Kıvırıcı kullanmadan uyguladım ve maskaranın bulaşma miktarını görmeniz için silmedim. Islaklığı biraz fazla olduğu ve bir türlü kurumadığı için bulaşması da fazla. Islaklığı nedeniyle maalesef göz içime de bazen bulaşıyor 🙁 Kıvırıcı kullanarak uyguladığım zamanlarda  neredeyse tüm gün kıvrıklığını koruyor. O özelliğini sevdim. Ayrıca verdiği hacim beni tatmin etti. Dikkatlice uygulama yapmak lazım. Çünkü ıslaklığı nedeniyle kirpikleri yapıştırabilir. Benim favori drugstore maskaram Gosh Waterproof maskara olduğu için tekrar satın alır mıyım bilmiyorum. Hem Gosh daha ucuz 🙂

                                     guzellik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe