FLORMAR MAKYAJ SÜNGERİ

Merhaba arkadaşlar,  bugün size ilk makyaj süngerimi anlatacağım. Bana fondoteni makyaj süngeri ile uygulamak çok saçma geliyordu ve asla denemeyi düşünmüyordum. Flormar mağazasında 10 tl ye görünce denemek istedim ve o zamana dek neden süngere hiç şans vermedim diye kendime kızdım. İlk süngerimdi ve başka süngerlerle karşılaştırma yapmam mümkün değildi. O nedenle başka süngerler satın almaya karar verdim. İlk farkettiğim fark şu oldu. Flormar sünger çok sertti ve suya girdiğinde diğerleri kocaman olurken Flormar nerdeyse hiç şişmiyordu. 
Flormar makyaj süngeri
Flormar makyaj süngeri

Diğerleri yıkanınca fondoten lekesi hemen çıkıyorken Flormar temizlenmiyordu. Yine de ilk göz ağrım olduğu için kendisine toz kondurmuyordum. Hatta defalarca mağazaya gidip yenisini almak istedim. Her defasında bulamadım. İyi ki bulamadım. Yaklaşık on kere kullanım sonucu dökülmeye başladı. Yırtıldı. Uç kısmı parça parça oldu. Fondoten uygularken pembe pembe yüzüme döküldü. Veee en berbatı ise iğrenç naylon, plastik kokmaya başladı. Rezalet elime alamaz oldum. Bu yazıyı yazmak için beklettim ve burdan doğru çöpe gidecek. Ve Flormar her konuda olduğu gibi bu konuda ki şikayetlerimi de kaale almadı. Sanırım sadece bedava ürün gönderdiği bloggerları kaale alıyor.
5 Yorum yapılmış
  1. Real Techniques'in makyaj süngerini aldım ama hala bir türlü kullanmadım Sigma F80'i kullanmadığım bir gün şu sünger nasıl birşeymiş diye deneyeceğim.:)
    Kuzum bloğumda mimin var.:)

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe