Flormar Makyaj Bazları

Merhaba arkadaşlar,
Flormar Invisible Pores bazlar sosyal medyada bir hayli beğenilince ben de şans vermek istedim. Harika bir indirim ile 7 buçuk liraya satılan bu ürünleri hala bulmak mümkün mü bilmiyorum. Ancak bulabilenler hala var sanırım.

kozmetik blogu

Bazlar 18 ml ve oldukça bereketli. Kolay kolay bitmez diye düşünüyorum. Ürünler cildi daha pürüzsüz göstermek için gözenekleri ve hafif kırışıklıkları doldurmayı vadediyor. Kahverengili olan normal olan ve  onun kırışıklık doldurma gibi vaadi yok. Ama yeşilli olan instant olan. Daha yoğun yapısı ile ince kırışıklıkları da doldurmayı vadediyor.

kozmetik blogu

Ürünlerin kıvamı bu şekilde biraz yoğun ve tabi silikonumsu. Solda ten rengi gibi duranı dağıtınca herhangi bir değişiklik olmuyor. Renk vermiyor yani. Pek çok kişi çok beğensede bende bir değişiklik olmadı. Yani gözenekleri doldurmadı. Kırışıklıklarda hafifleme olmadı. Herhangi bir şekilde değişiklik hissetmediğim için cildimi boş yere silikona maruz bırakmaktan vazgeçtim. Bunları kullanmayı bıraktım. 

makyaj blogu
6 Yorum yapılmış
    1. @Benim Tutkum/blog belki seversiniz hatta eger severseniz çok uyguna iyi bir baz almış olursunuz. zira bunu stok yapan çok arkadaşım var. ama be daha once e dior baz kullandııgm ıcın onun yanında bu boş bir ürün geldi bana.

    1. @özlemle kelebeketkisi ya bende zaten gözenek sorunu var diyemem o nedenle bir özellik hissetmedim ama dior baz bende oyle pürüzsüz görünüm sağlıyor ki buna burun kıvırdım 🙂

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe