Flormar HD Fondöten

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere indirime girmesini dört gözle beklediğim bir üründen söz etmek istiyorum. Flormar HD Fondöten çok övülünce ben de sahip olmak istedim, ben de denemek istedim açıkcası. İndirimde 20 Liraya bulunca elbette hemen en açık rengini satın aldım. Kozmetik blogumda bulunan fondöten yazıları koleksiyonuma yenisini ekleme zamanı gelmişti. 

Flormar HD Fondöten
Flormar HD Fondöten

Peki HD fondöten nedir? HD fondötenler fotoğraflarda daha güzel çıkmayı vadeder. Görünmez bir kapatıcılık sunacağını iddia eden Flormar HD Fondöten aslında bir hayli de heyecanlandırıcı. 

Flormar HD Fondöten
Flormar HD Fondöten

30 ml ambalajı ile klasik fondotenlerden pek farkı yok. Kaliteli duran cam şişesi ile high end markaları da aratmıyor Flormar HD Fondöten. En açık rengi bronzlaştığım bu yaz aylarında bana uydu diyebilirim ama kışın hiç şansı yok. 

Evet belki bu son fotoğrafta cildimde duruşunu beğenmiş olabilirsiniz. Ama gerçekte çok fena. Mufe HD fondöten de cildimle bütünleşmez, berbat dururdu. Ama fotoğraflarda güzel çıkardı. Bu da öyle oldu. Yakından yüzüme bakanlar makyajımın berbat olduğunu söylüyordu. Defalarca, aylarca kullanmadan ürün yorumlamayı sevmem, yorumlamam da. Ancak bu ürüne daha fazla şans veremeyeceğim. Benim cildim kuru. Belki farklı cilt tipleri sevebilir. Ancak olmayan gözeneklerimi bile ortaya çıkaran, cildimle sağlıklı bir duruş sergilemeyen, yüzümde ürün olduğunu fazlası ile belli eden fondötenlere tahammülüm yok. Kendisi kardeşime gidiyor. Bakalım onun yorumları ne olacak. Onun yorumlarını da paylaşırım. Eğer farklı bir uygulama yönteminiz varsa söyleyin, o şekilde de denerim. Ben süngerle ve elimle denedim.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe