Merhaba arkadaşlar, bir gün blogumda alışveriş yazısı yazacağım asla aklıma gelmezdi. Çok sık alışveriş yaptığımdan alışveriş yazısı yazmam konusunda da çok istek alıyorum. Sonunda sizi kıramadım. Flormar Alışverişim ile başlamış oluyorum.

Flormar Ürünleri
Flormar ÜrünleriElime bir Flormar indirim kodu geçince elbette dayanamadım ve hemen merak ettiğim ürünleri sepete eklemeye başladım. 


Flormar Silk Matte 01
Flormar Silk Matte 01

Flormar Silk Matte 01 numara sepetime ilk attığım ürünlerden oldu. Daha evvel Flormar Silk Matte serisinden iki farkli renk satın almış ve yapılarını çok beğenmiştim. Stoklarda pek renk kalmamıştı. Ben de şansımı bu renkten yana kullandım. Çok beğendiğim bir nude renk çıktı. İndirimsiz fiyatı 20 Lira diye hatırlıyorum.

Flormar New Age Pretty Plum
Flormar New Age Pretty Plum

Flormar New Age Pretty Plum ruj yine çok merak ettiğim bir üründü. Malesef Flormar New Age rujların her rengini bitirmişlerdi. 🙁 Bana sadece bu renk kaldı. Ama gelince yapısını da rengini de beğendim. Ambalajı yeter zaten. İndirimsiz fiyatı ile 20-25 arası olmasına rağmen sitede şu an 15 Liraya satışta.

Flormar DD Fondoten
Flormar DD Fondoten

Flormar DD Fondoten varlığından bir haber olduğum bir üründü. İndirimsiz fiyatı 40 Lira olmasına rağmen indirimde 20 Liraya düşmüştü. Bende de indirim kodu olunca bana 10 Liraya gelmiş oldu. İncecik yapılı bir ürün. Rengi de ciltte bütünleşiyor.

 

Flormar Duo Maskara
Flormar Duo Maskara 

Flormar Duo Maskara da sanırım limited edition bir üründü. 40 Liradan 10 Liraya düşmüş görünce hemen kaptım bir tane. Gelince ambalajının güzelliğine, kalitesine hayran kaldım. Bir tanesi kaş maskarası, bir tarafı normal maskara. Bence kullanışlı bir ürün.

 

Flormar Terracota Pudra 
Flormar Terracota Pudra 

Flormar Terracota Pudra ise uzun zamandır aklımda olan bir üründü. Ama kuru ciltliyim ve hiç pudra kullanan biri de sayılmam. Ama merakımı da yenemiyordum. O nedenle almak için bahane arıyordum. Eee bu indirimden daha iyi bahane olur mu? 40 Lira olan pudra indirim kodu ile 20 Liraya geldi bana.

Flormar Terracota Allık 46
Flormar Terracota Allık 46

Son olarak Flormar Terracota Allık 46 numarayı aldım. Daha evvel aynı serinin 49 numaralı mat allığını almış ve çok beğenmiştim. Aynı serinin ışıltılı bir allığına şans verme sırası gelmişti. Ve elime geçer geçmez açtım. Rengine bayıldım.

Aldıklarımı beğendiniz mi? Benim için çok zevkli bir alışveriş oldu. Flormar Alışverişim hem zevkli hem de ekonomik oldu. Artık Güzellik Blogumda belki alışveriş yazıları da olur.

Yazar

Yorum Yaz