Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten

Dermokozmetik markalardan genelde renkli ten ürünü almayı sevmiyorum. Fondoten, bb krem gibi ürünlerde çok renk seçenekleri olmuyor. Üstelik çok büyük bir ihtimalle en açık renkleri bile beyaz tenliler koyu kaçıyor.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten internette oldukça açık renklere sahip görünüyordu. Yorumlarda da pek çok kişi açık renginin beyaz tenli olmasına rağmen kendine açık geldiğini yazmıştı.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten çok sevilen bir ürün. Fondoten mi desek, bakım yapan bir renkli ten ürünü mü desek, bb krem mi, renkli nemlendirici mi. Nasıl isimlendiririm bilmiyorum ama kesinlikle çok seveni olan bir ürün.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten yapısı çok sıvı, incecik. Bu nedenle fırça ile dağıtırken yüzde fırça izi kalabiliyor. Bu huyunu sevmiyorum. Sünger ya da elle daha iyi. Elle uygulama yapınca kapatıcılığına da bi zeval gelmiyor. Ancak güzel anlaşan bir fırça bulursanız gayet fırça ile de uygularsınız. Kapatıcılığı az, ama sıfır da değil. Genelde bundan daha az kapatıcı olan ürünleri tercih ediyorum mesela. O yüzden ben az-orta kapatıcı olarak anlatıyorum.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten güzel bir güneş koruma faktörüne sahip. Yüzünüze incecik sürdüğünüz bir üründe bu ne kadar önemli bilmiyorum. Ama ilgilenler için hatırlatmak istedim.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten

En sevdiğim özelliği cidden cildi aydınlık gösteriyor. Sağlıklı bir görüntüyü kim sevmez! Bu tarz ince ürünler yani fluid diye geçen fondotenler cilt kusurlarımı çok belli eder. Gözeneklerimi, pürüzlerimi, kırışıklıklarımı. Ama bu belli etmedi. Cidden yokmuş gibi duruyor.

Filorga Flash Nude SPF 30 Fondoten fiyatı an itibariyle Sephora’da 450 tl civarı sanırım. O her geçen gün değişir. Ama internette güvenilir eczane sitelerine muhakkak bakın. Hatta ben bu yazıyı yazarken bi bakayım dedim. Trendyol’da 218 tl idi. Açıkcası Trendyol’da sahte ürün olayı o kadar çok var ki, içim rahat etsin diye genelde pahalı ama güvendiğim yerden alıyorum. Ancak satıcıyı araştırarak karar verebilirsiniz. Mesela yine Trendyolda ‘Reçete’ isimli satıcı çok güvendiğim, defalarca alışveriş yaptığım bir satıcıdır. O satıcı aynı ürünü şu anda 254 tl ye satıyor. Kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz