Favori Pudram

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere #güzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen ve o günden beri kullandığım bir üründen bahsedeceğim. Couleurs markası Qnet firmasının bize sunduğu bir ürün.
güzellik blogu

Yuvarlak, kadifemsi, büyükçe ve kullanışlı bir aynası olan ambalaj içinde sunuluyor bizlere. Bu kadifemsi ambalajları hiç ama hiç sevmiyorum. Çünkü ilk kullanımda bile hemen kirleniyor ve hiç ilk gün ki haline gelmiyor. Ama bu tarz ambalajların akıbetini bilmeyen herkes ürünü eline alır almaz bayılıyor. En azından benim çevremde öyle oldu 🙂
güzellik blogu

Ürünün bize orta tonu olan 82 numarası hediye edildi. Gördüğünüz gibi arkasında Parıltı yazıyor. Ürünün içinde belli belirsiz ışıltılar var. Ama bu sizi korkutmasın. ASLA!
güzellik blogu

Ürünün 82 numarasının rengini göstermeye çalıştım. İncecik yapısı ile ürün hafif bir kapatıcılığa sahip. Kat kat sürsem bile yapay görünüm oluşturmuyor. Sigma F80 tarzı bir fırça ile uyguluyorum ve çok tozutuyor. Geçen siyah tulumumu giyiyordum. Faketmedim mahvetti üzerimi 🙁   Hafif ışıltısı ile ciltte matlığı sağlarken canlı bir görünümde sağlıyor. Göz altı makyajımı en iyi sabitleyen ürünlerden biri oldu. İnternet üzerinden satışı var. 80 numarasının bana uyacağını düşünüyorum. Kesinlikle satın almak istiyorum. 
güzellik blogu
Bunun için siteye girdiğimde site bana çok karışık geldi ve bunalıp çıktım siteden. Bu ürünü instagramda anlattıktan sonra satın almak isteyen pek çok takıpçim siteden şikayetçi oldu. Zaten TC kimlik noyu istedikleri an bende kapattım siteyi . Çok rica edeceğim lütfen offline satışa geçsinler. Yerel kozmetik marketlerde de görelim bu ürünü. Zİra ben kendisine bayıldım ve kendi rengimi hemen almak istiyorum. Fiyatı 25 lira gibi bir fiyat ve çok çok uygun. Bu fiyata bu memnuniyeti yakalamak çok hoşuma gitti. 

http://www.qnet.com.tr/tr/ adresinde ürünlere bakma imkanını bulabilirsiniz.

güzellik blogu

11 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe