Farmasi Matte Lipstick

makyaj blogu
Farmasi Matte Lipstick

Merhaba arkadaşlar,
Bu aralar kafayi dudak ürünleri ile bozdum. O nedenle sosyal medyada ve blogumda sık sık dudak kalemi, ruj paylaşır oldum. Elbette buraya da yansiyor bu merakım. Sanırım markaların hızlı çıkışları, yeni renkler, yeni ürünler beni de etkisi altına aldı.

kozmetik bloglari
Farmasi Matte Lipstick

Bugün sizlere Farmasi markasının Matte Lipstick serisinden 10 numarayı anlatmak istiyorum. Hem yapısını hem rengini her zaman ki gibi tarafsız ele almak istiyorum. Konuyu uzatmadan kısaca üründen söz etmeye başlayalım.
Farmasi matte serisi pek çok mat serinin aksine dudaklarımı kurutmadi. Sürerken mat ruj hissini de vermedi zaten. Yukarda görebileceğiniz gibi kabında kendi kendine eriyecek ve kırılacak kadar da yumuşak ve nemli bir yapısı var

guzellik blogu
Farmasi Matte Lipstick

Yapısı mat rujların pek çoğuna inat nemli olsa da dudak da çok da parlak görünüm vermiyor. Hatta mat ve yoğun renk verdiğini söyleyebilirim. Beni en korkutan mercan tonlarına sahip bir rengi olmasına rağmen korktuğum gibi kötü durmadı. Parça parça durur, homojen görünüm elde edemem diye düşünürken beni haksız çıkardı ve oldukça konforlu bir duruş sağladı.
Farmasi ürünlerini tıpkı Avon gibi katalogdan seçerek satın alabilirsiniz. Ya bir satış temsilcisi bularak ya da kendiniz satış temsilcisi olarak temin edebilirsiniz. 20-25 Lira arasında rujları olsa da kampanyalar sayesinde uygun fiyata satın almak mümkün.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe