Farmasi BB Krem

Merhaba arkadaşlar,
Sık sorulan sorulardan biri kapatıcılığı iyi olan bir bb krem önerisidir. Elbette pek çok öneri sunabiliriz ama her cilt memnun kalır mı bilemeyiz. Son zamanların favorisi Farmasi BB Krem diyebilirim ki benim de favorim oldu. Altı ayı geçti beraberiz ve bu süre zarfında severek kullandım.

makyaj blogu

Farmasi BB Krem
Makyaj ürünleri de olsa öyle sadece bir kere elimin üstüne sürüp anlatmayı sevmiyorum. Eğer anlatacağım bir ten ürünü ise yaz aylarında ve kış aylarında performansı nasıl anlatabilmek isterim. Bu ürünü hem yaz hem kış kullandım ve şimdi anlatma zamanı geldi.
kozmetik blogu
Farmasi BB Krem

Merak edenler için ürünün içerik bilgisini şuraya bırakıyorum. Ben içerik konusunda konuşacak bilgiye sahip değilim. Bu konuda hassas olanlar için bırakmak istedim. Yağlarla silikonu falan karıştırmışlar gördüğüm kadarıyla 🙂 Farmasi ürünlerini satan pek çok kişi bilgisizce bitkisel, organik, temiz içerikli diye tanıtım yapıyor. Buna kendileri öyle inanmış ki zaten. Sanırım Farmasi eğitimlerinde bu şekilde önce temsilcisini inandırıyor. Tıpkı diğer bu şekilde satışı olan markalar gibi. Farmasi de Avon, Oriflame gibi katalogdan satış yapan temsilcilere sahip bir marka.

guzellik blogu
Farmasi BB Krem

Ürünün bende olan rengi açık renk olan light/medium rengi. Açık renk olmasına rağmen yine de aşırı açık tenliler için uygun olmayabilir. Biraz bekleyince yavaş yavaş ciltle bütünleştiğini söyleyebilirim. Yine de buğday tonlu ciltler için çok daha uygun  bir renk olduğunu belirteyim. Aydınlık görünüm seven buğday tenlileri renk olarak tatmin eder ancak çok beyaz tenli kişileri tatmin etmeyebilir. Hele de beyaz teninden taviz vermek istemeyenler  rengi denemeden almasın bence.

bakim blogu
Farmasi BB Krem

Ürün kıvamlı bir ürün. Yoğun denebilecek bir yapıda ve ben süngerle rahatça uyguluyorum. Daha doğal bir görüntü oluşuyor. Hemen her cilt tipi kendisini sever bence. Altına iyi bir nemlendirici ve sünger ile yaz kış kuru ciltliler zevkle kullanabilir. Belki hafif bir pudra ile yağlı ve karma ciltliler de rahatça kullanır. Yağlı ciltliler için de büyük ihtimalle alın bölgesi parlayabilir. Sadece alına pudra kullanmaları bile yeterli gelir diye tahmin ediyorum. Yukarda benim cildimde nasıl durduğunu paylaştım. Kapatıcılık olarak çok beğendim. Lekeleriniz varsa leke üzerine hafif bir kat daha sürülebilir. Elbette çok sorunlu ciltler için full kapatıcılık sağlamaz. Ama sorunlu cilde sahip kişiler eğer full kapatıcılık aramıyorsa onlar için de günlük kullanıma uygundur diye düşünüyorum.
Buradan Farmasi ürünlerine ve fiyat bilgisine ulaşmak mümkün.

guzellik blogu

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe