Merhaba arkadaşlar,

Sizinle kısa süre önce tanıştığım bir site hakkında konuşmak istiyorum. Belki bu site benim gibi farklı hediye alternatiflerini sevenlerin de dikkatini çeker diye paylaşmak istedim.
makyaj blogu
Sitenin adı tabloda.com ve isminden de anlaşılacağı gibi tablo satışı yapıyor. 50 Tl üzerine kargo bedava olunca fiyatlar da sadece 27 Liradan başlayınca bir haylı dikkat çekici oldu benim için. 
Sitenin en dikkat çekici yanı ister hazır tablolardan seçebiliyor olmanız, isterseniz kendi yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı ekleyerek kendi tablonuzu oluşturabilmeniz. İstediğiniz ebatta hatta dilerseniz parçalı tablolar yaptırabilirsiniz.
Eğer hazır tablolardan seçmek isterseniz yukarıdan anlaşılacağı üzere pek çok farklı kategori mevcut. Ayrıca her kategorid de farklı farklı ebatlarda tablolar var.
Annemle biz tablo seçerken çok zorlandık. Annem ve ben manzara resimlerine düşkün olduğumuzdan manzara fotoğraflarının olduğu kategoride bolca dolaştık. Annemin çok sevdiği yukarıdaki tabloyu seçtik. Siz de buraya tıklayarak sitede neler varmış diye göz gezdirebilirsiniz.
Yazar

Yorum Yaz