Evian Yüz Spreyi

Merhaba arkadaşlar, yıllardır termal su kullanan biriyim. Artık cilt bakım rutinimde vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Dönem dönrm farklı markalar deniyorum elbette. Paris seyahatimde Evian Facial Sprey ile tanıştım. Evian Yüz Spreyi Fransa’da oldukça uygun bir fiyata satılıyordu ama fiyatını şu anda hatırlamıyorum. Uygun olduğunu düşündüğüm için denemek istemiştim.

Evian Termal Su
Evian Yüz Spreyi

Evian termal su tüm termal sular gibi metal bir ambalaj içerisinde. Deodorant şişeleri gibi yani. 150 ml ambalajı uzun süre yeter aslında.

Evian termal su
Evian Naturel Water Sprey

Evian Naturel Water Sprey sprey başlığı sayesinde ürünü düzgün bir şekilde yüzünüze uygulamanızı sağlıyor. Tatlı ambalajı, pembe kapağı ile şirin görünüyor gözüme. Buzdolabında saklayıp soğuk soğuk uygulamak aşırı zevkli. Cildimi yatıştırıyor, kızarıklığımı alıyor, cildimi daha diri ve canlı gösteriyor.

Özetle;

Alın, aldırın termal suları. Cildinizde kızarıklık sorunu olması gerekmez. Soğuk soğuk kullanmayı bir deneyin. Gözeneklere bile iyi geliyor adeta. ❤️

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe