Eubos Liquid Washing Emulsion

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Merhaba arkadaşlar,

Çok sevdiğim ve güvendiğim bir bloggerin oldukça övdüğü bu Eubos Sıvı Cilt Temizleyiciyi bende denemek istedim ve satın aldım. Hem uygun fiyatlı hem de dermokozmetik bir temizleme jeli. Pek  çok çeşidi var. Ben bu çeşidini tercih ettim. Ürünü ister yüz ister vücut temizliğinde kullanmak mümkün. Ben yapı ve amaç olarak Sebamed‘in meşhur sıvısına benzettim. Hassas ciltler için ve kuru ciltler için de uygun olduğunu duyunca hemen şans vermek istedim. 
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Ürünü beğenirseniz daha büyük boylarda satılanı da var. Tıpkı sebamed gibi. 200 ml ya da daha büyüğünü almak mümkün. Eğer banyoda vücut içinde kullanmak isterseniz kesinlikle büyük ve pompalı olanları almak mantıklı. Hem da ha ekonomik. Ürünü bende sevdim ama tekrar almak isteyecek kadar da aşık olmadım. 30-40 lira arasında satan siteler var. Bereketli bir ürün. Parfümsüz seçeneği var. Cildimi tahriş etmedi ama kurumaya sebep oldu. Bence kuru ciltler alırken biraz daha düşünmeli. Cildin kendi koruma mekanizmasına yani kendi bariyerine zarar vermediği doğru ama benim gibi kuru ciltler için doğru tercih hele de kış aylarında bu olmayabilir.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Sabun içermediği için sabuna alerjisi olanlar da tercih edebilir. Genital bölge için kullanımı sorun olur mu bilmiyorum. Eğer kaliteli ve çok pahalı olmayan güzel bir dermokozmetik temizleme ürünü arıyor iseniz buna bir göz gezdirin. 

Bu içerik bloggerlarpaylasiyor.com dan alınmıştır

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe