ESTEE LAUDER SUMPTUOUS INFINITE MASKARA

Merhaba kızlar, nasılsınız? Bugün çıktığı günden beri kullandığım Estee Lauder maskarladan bahsetmek istiyorum. Şu an yanımda deluxe boyu vardı. Onu fotoğrafladım. Bu boyu Estee Lauder Online Satış sitesinde 16 tl idi. Hemen aldım tabii:-D
Normalde Estee Lauder markasının tüm maskaralarından nefret ederim. Bana hiç uymazlar. Satıcı kadın bu maskara çıktığında yerlere göklere sığdıramadı. İnanılmaz kıvırıyor falan dedi. Estee Lauder maskaralar benim kirpiklerimi hemen düşürür. Bu kaldırmadı ama diğerleri gibi çok fazla düşürmedi de.

ESTEE LAUDER SUMPTUOUS INFINITE MASKARA


Fircasini da göstermeye calistim. Plastik bir fırça. Çok farkli değil aslinda. Uzun süredir kullaniyorum. Kesinlikle kurumadi. Ayni islaklik devam. İslakliği yüzünden bazen kirpikleri yapistiriyor. Çok dikkatli kullanmak lazim.

ESTEE LAUDER SUMPTUOUS INFINITE MASKARA
Söylediğim gibi kirpiklerimi çok kivirmiyor. Ben zaten kivirici kullaniyorum. Yine de sevdim.. İlk defa markanin bir maskarasini sevdim. Ben bu markayi pek basarili bulmuyorum. Ve iyice sogudum kendisinden. Bu maskarayi sevdim ama isinmami saglamadi.

ESTEE LAUDER SUMPTUOUS INFINITE MASKARA
Bu maskara ile olan resimleri koydum. Gün içinde bulaşma, akma vb. yok. İçim rahat kullaniyorum. Siyahligi da çok derin ve hoş. Tavsiye eder miyim??? Sanirim daha iyileri var.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe