Merhaba arkadaşlar, denemeyi en merak ettiğim ama en çok da korktuğum ürün çeşidi olan maskaraları anlatmaya devam ediyorum. Sorunlu kirpiklerim yüzünden arama çalışmalarım hız kesmeden devam ediyor. Zamanında bu maskaradan kutu kutu kullandım. Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara yı daha önce defalarca da sosyal medyada anlatmışımdır. Şimdi ki zevklerime ve düşüncelerime göre yeniden anlatmak istedim.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara

Lüks görünümlü, klas bir dış ambalaja sahip. Altın renkli ambalajı şu an pek çok üründe görüyoruz ama uzun yıllar önce çok daha havalı biz izlenim bırakıyordu. Şimdi alıştık. Ama yine de elinize aldığınızda lüksü hissetmek mümkün. Bu hissi seviyorsanız sizi tatmin edecektir. Bazılarımız sadece ürünün performansı ile tatmin olmamış olabiliriz. Bu gayet normal. Ama Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara sizi böyle bir arzunuz varsa memnun edecektir.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara

Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara kocaman bir fırçaya sahip. Üstelik konik bir şekilde tasarlanmış. Kalın bir fırçası yok. Kıl bir fırça. Fırça uzunluğu çok fazla olduğu için ilk görüştü ‘Eyvah, ben bunu nasıl sürücem, kesin gözümü oyarım.’ diyebilirsiniz. Ama kullanmaya başlayınca bu endişelerin yersiz olduğunu anlayacaksınız. Kullanımı öyle basit ki anlatamam. Üstelik fırçası konik şekilde olduğu için kolaylık dış ve iç köşelere, alt kirpiklere uygulama yapılabiliyor. Hatta bu özelliğini bayağı seversiniz.

Estee Lauder Sumptuous Extreme Maskara

Artıları:

Ben kirpiklerime her zaman tek kat maskara uygularım. Bu konuda beni memnun etti. Çünkü tek katta bile istediğim sonucu elde ediyorum. Asla ve asla, hatta asla asla dökülme yapmıyor. Ben de alerji, egzema vb. gibi hastalıklarımı azdırmadı. Buna sevindim. Çünkü nadir ürünler alerjimi azdırmaz. Temizlemesi de kolay. Gün içinde akma sorunu yok. Kirpikleri düşürmüyor. Verdiği uzunluk çok iyi. Verdiği hacim çok iyi. Kirpikleri topaklandırmadan hacim veren maskara nadir bulunur neticede. Aylarca ağzı açık olsa da kuruma yapmıyor.

Eksileri:

Aşırı pahalı. Güzel maskara ama indirimsiz fiyatını verecek kadar da değil. İyi indirimlerde kapın ama indirimsiz fiyatına almayın bence. Simsiyah değil. Zifiri siyah sevenler üzülebilir. Düz ve inatçı kirpiklere sahipseniz güzelce kıvırarak sürün. Sonra düşebiliyor kirpikler. Kıvırıcı kullanmak, maskarayı sürünce kirpiklerin ucunda maskarayı bastırarak biraz beklemek şart. Maskara böylece beklerken kurumalı. Yoksa kirpikler düşebilir.

Yazar

Yorum Yaz