Este Lauder Double Wear İle 15 Saat Kalıcı Makyaj

Este Lauder Double Wear İle 15 Saat Kalıcı Makyaj
Este Lauder Double Wear İle 15 Saat Kalıcı Makyaj

<script data-pkey=”685gpzo29u” data-rpmplayer type=”text/javascript”>var d=document,a=window.__Ananas__,n=d.createElement(“script”),s=d.getElementsByTagName(“script”)[0];if(!d.getElementById(“rpm_”)){n.type=”text/javascript”; n.id=”rpm_”; n.async=true;n.src=”//www.redpineapplemedia.com/ananas/bundle.js”;s.parentNode.insertBefore(n,s)};if(a){if(a.reInit){a.reInit()}}</script>
Kadınlar için hayatın her alanında kendine yer bulan makyaj uygulamalarında trend renkler kadar makyajın kalıcılığı da önemli bir yere sahip. Tüm gün iş, alışveriş, yemek daveti derken kalıcılığını yitiren makyajları nedeniyle sürekli makyaj tazelemek zorunda kalan kadınlar için hayat kurtaran bir ürün var. Este Lauder Double Wear kapatıcı ile kusurlar, 15 saat kalıcı özelliğiyle kapatılıyor ve gün boyunca dağılmadan etkisini sürdürüyor. 
Kalıcı ve kusursuz bir makyaj için 15 saat kalıcı etkisiyle Este Lauder Double Wear kapatıcının, 12 farklı renk seçeneği bulunuyor. Isı, nem ve saatler süren aktivitelerden etkilenmeyen Double Wear kapatıcı, tazeliğini ve doğallığını uzun süre koruyor. 
Renk değiştirmeyen, dağılmayan ve giysilere bulaşmayan, gün boyunca hafif ve rahat hissettiren Este Lauder Double Wear sayesinde sabahları gördüğünüz lekesiz cildinizi gün boyunca da görebilirsiniz. 10 SPF güneş koruma faktörü olan Double Wear kapatıcı doğal ve yarı mat özelliğiyle tam kapatıcılık için en ideal makyaj malzemelerinizden biri olacak.
Double Wear kullanıcılarına göre; cildindeki lekelerden şikayetçi olan kişiler hem kapatıcılık hem de kalıcılık açısından bu ürünü herkese tavsiye ediyor.
Lekeli ve karma bir cilde sahip olan kadınlar, bugüne kadar birçok ürün ile cilt kusurlarını kapatmak için kullandığı ürünlerden sonra doğal ve ince yapısının yanında birçok kapatıcı özelliğini bir arada sunduğu için Este Lauder Double Wear’ın özel bir ürün olduğu görüşünde.
Double Wear kullanıcıları Este Lauder Double Wear’ın gün boyunca renk değiştirmediğini söylüyor. Nemden etkilenmemesi, giysilere ve telefona bulaşmaması ise en büyük artısı. Saatlerce formunu asla bozmadan en sıcak, nemli havada kusursuzca kalıcılığını koruyan Double Wear kapatıcı, eğer fondöten kullanılacaksa hiç tereddüt edilmeden kullanılması gereken bir ürün. 
Kadınların hayatları boyunca makyajdan vazgeçemeyeceği düşünülürse, makyajın kusursuzluğu da önemli bir yere sahip. 12 farklı renk tonu, suya dayanıklı yapısı ve tam kapatıcılık ile Este Lauder Double Wear, gün boyu lekesiz bir cilt isteyen kadınların bir numaralı tercihi.

WebzMind Sponsorlu İçerik

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe