ESSENCE STAY CONCEALER (20 SOFT BEIGE)

Merhaba arkadaşlar, uzun yıllar concealer ne ya diyen ben şu anda concealersız çıkamaz oldum. Doğru concealerı bulmak için sıkı arayışlar halindeyim hala.

ESSENCE STAY CONCEALER

Bu concealer ile ilk tanışmam16 saat kalıcılık  vaadini çekici bulmam sayesinde oldu. İlk aldığım zamanlar 10 tl olan bu ürün şimdilerde de 5 lira ve sanırım artık bulmak çok zor. Bi yerde bulursam avuçla alıyorum.

ESSENCE STAY CONCEALER
Concealer da en sevdiğim kullanım şekli bu tarz fırçalarda var. Çok pratik geliyor bana. Malesef ürünün sadece iki rengini buldum bu zamana dek. Ve ikisi de açık tenler için uygun. Aydınlatma için de kapatma için de benim göz altlarım için beni tatmin etti. Yüzün diğer kısımlarında da aydınlatma için çok rahat kullanıyorum. Bu zamana dek hep süngerle uyguladım ve asla cakey görüntü olmadı, çizgilere girmedi.

ESSENCE STAY CONCEALER
Bu kolaj da üst kısımda uygulama öncesini çektim. Malesef parmakla uygulamak zorunda kaldım ve ilk defa parmakla uyguladım. Az çizgilere girdi. Ama süngerle çok uzun zamandır kullanmama rağmen hiç çizgilere dolma yaşamadım. Alt resimlerde farklı iki ışıkta uygulanmış hali var.

Ben bu ince yapılı, uygun fiyatlı ürünü çok sevdim ve buldukça almayı düşünüyorum. Peki siz bu ürünü kullandınız mı? Yoksa tek hastası ben miyim?

10 Yorum yapılmış
  1. Ben de kullanıyorum şu an,yanlız benim çizgilerimi çok belirginleştirdi belki ben de parmakla sürmek yerine sünger kullanmalıyım.Sevgiler.

  2. Aa çok merak ettim yalnız hiç dikkatimi çekmemişti bu ürün umarım essence standında denk gelirim ya. Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bi concealer var mi acaba?

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe