ESSENCE LIQUID INK EYELINER WATERPROOF

Merhaba kizlar, en sevdiğim makyaj malzemelerinden biri eyelinerdir. Ucuz pahali high end drug store demeden önüme geleni dener hale geldim. İnstagramda kizlar Essence eyeliner deyince o gün standda ne kadar Essence eyeliner varsa topladim aldim. Bugün size anlatacagim size bu arkadaş.
ESSENCE LIQUID INK EYELINER

Ambalaj olarak oldukça spor bir tarzi var ;))) evet diş görünüş olarak kendisini çok beğendim diyebilirim. Plastik ve ufak bu ambalaj tam genç kizlarin makyaj cantalari için sanki.
ESSENCE LIQUID INK EYELINER
Ucu keçeli kalem gibi değil. Fircali. En sevmedigim cinsten yani. Buna rağmen elim mi alisti yoksa kendinin mi uygulamasi kolay çok rahat uyguladim. Ancak katran gibi yapisi var. Yani nasil anlatsam bilemedim ama silerken parça parça plastik boya dökülüyor sanki. Bi garip. Tekrar alir miyim? Hayir. Essence de daha iyileri var. Onlari sa sonra anlatirim.

Posted via Blogaway

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe